Zonky – diskuze, zkušenosti, recenze

Zonky diskuze a zkušenosti

Služba Zonky se snaží vyčistit trh od nepoctivých půjček, lichvářů a podvodů. Tento projekt je založen na transparentnosti, pohodlí a win-win situaci pro všechny zúčastněné. Lidé půjčují lidem a Zonky jako zprostředkovatel se stará o právní věci a formality.

Zonky je pro všechny

Na Zonky se můžete zaregistrovat jako zájemce o půjčku (Úrok již od 3,99 % p.a. – ušetříte až 50 %), ale i jako investor. Jako ten první získáte nízké úroky a podmínky splácení, o jakých byste v bance jen snili. Jako investor získáte rozhodně lepší výnos než u spořicího účtu…

Kdo za Zonky stojí?

Ověřenost projektů stojí na tom, že je projekt otevřený. Založili ho Lucie Tvarůžková (bývalá šéfredaktorka serveru iHNed.cz), Martin Pejša (zkušený obchodní ředitel) a Jan Zbirovský, specialista na riskové situace.

Zonky diskuse a zkušenosti

Se Zonky máme osobní zkušenost po doporučení našich známých. Potřebovali jsme peníze na vybavení domácnosti. Zadali jsme si nezávaznou poptávku, a jelikož jsme zaměstnaní a nejsme v registrech dlužníků, rychle jsme našli investory. Za nás můžeme doporučit, nejen díky rychlosti a jednoduchosti.

A jak to vypadá z druhé strany barikády? Přímou zkušenost z pohledu menšího investora si můžete přečíst zde: http://404m.com/2015/10/30/zonky-zkusenosti-investora/.

Zonky recenze

Jak jsme uvedli, se Zonky máme velmi pozitivní zkušenost. Oceňujeme především transparentnost projektu a mnohem výhodnější podmínky než v bance.

Další recenze si můžete přečíst přímo na stránkách projektu:

Zonky recenze

Zmínky o Zonky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *