Získejte účet zdarma a ihned 500 Kč + dalších 500 Kč za každé doporučení!

Výdělek s mBank

Nenechte si ujít jedinečnou šanci, jak si přvydělat i tisíce Kč doporučením skvělého produktu, který je navíc zcela zdarma!

Je tu další skvělá propagační akce od jedné z oblíbených low cost bank. Pokud si zcela zdarma založíte účet u mBank a při registraci uvedete jako promo kód telefonní číslo toho, kdo vás doporučil, získáte oba 500 Kč. Při běžném založení účtu tento bonus nevzniká!

500 Kč pro toho, kdo si založí účet i pro toho, kdo jej doporučí – to je hlavní výhodou této promo akce. Akce však platí jen do konce března, proto se vyplatí využít ji co nejdříve. Banka dále nabízí i jiné benefity. Například dalších 500 Kč se vám přičte při nákupu na Kasa.cz – více zde: http://www.mbank.cz/osobni/mkonto/specialni-akce-kasa/.

mBank byla první vlaštovkou nového trendu bankovnictví u nás – zatímco se za vedení účtu a další běžné činnosti jinde platilo, u mBank bylo vše zdarma. Tento fakt měl za následek rakový vzestup obliby této banky. V současné době má účet u mBank více jak 400 000 lidí v ČR.

Výdělek s mBank

Banka pravidelně vyhrává ocenění pro nejlevnější a nejspolehlivější služby.

mBank mBank mBank

mBank vám tak zcela zdarma nabízí moderní produkt, internetové bankovnictví, platební kartu a mnoho dalšího.

Jak získat i několik tisíc Kč za nic

mBank neutrácí za klasickou reklamu. Místo toho odměňuje své zákazníky.

Výdělek s mBank

Pokud tedy chcete získat 500 Kč za svůj vlastní účet zdarma, a pak další peníze za doporučení vašich přátel a kontaktů, postupujte podle oficiálního návodu, který najdete na adrese http://www.mbank.cz/akce-a-souteze/mKlub-2013/images/Navod_MGM_500x500.pdf.

Vytvoření účtu trvá jen pár minut a potřebujete k němu některý z dokladů totožnosti pro ověření. Tím je vše hotovo. Následně vám kurýr do pár pracovních dnů doveze smlouvu k podpisu.

Účet můžete doporučit vaší rodině, přátelům a komukoli jinému. Je samozřejmě možné si pouze založit účet a využít bonus. Ale která banka vám nabídne komfortní produkt, který je navíc zcela zdarma? Přechod k mBank se jednoduše vyplatí.

Důležité – k získání 500 Kč uveďte promo kód: 602781843

Bonus 500 Kč se vám přičte po použití promo kódu. Při registraci vložte promo kód 602781843. To je důležité, bez vyplnění promo kódu nezískáte 500Kč, ale pouze si registrujete účet vedený zdarma.

Do formuláře vložte 602781843:
Výdělek s mBank

Získejte hned při založení účtu 500 Kč. Bez využitého promo kódu bonus neobdržíte.

Účet založíte kliknutím zde »

[Hlasy: 2 Průměr: 3.5]

1 komentář u „Získejte účet zdarma a ihned 500 Kč + dalších 500 Kč za každé doporučení!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *