Práce na doma – najdeme vám ji

Hledáte práci, kterou lze vykonávat z domova? Už nemusíte. Zaregistrujte se do naší VIP databáze, vyplňte své údaje a jakmile se v našich kontaktech objeví vhodná nabídka práce, obratem se to jako první dozvíte.

Ať už hledáte jednoduchou manuální práci, nebo něco odbornějšího (programátor, novinář...), zašleme vám upozornění, když nějaká firma, instituce či jednotlivec přes nás bude hledat (spolu)pracovníka, kterým můžete být vy.

Navíc vám budeme zasílat upozornění na vhodnou práci díky ručnímu výběru inzerátů z pracovních portálů a partnerských webů, z nichž vybereme ty nabídky, které vás mohou zajímat.
 
 

Služba je dočasně pozastavena - zaučujeme administrativní výpomoc

Dovolte, abychom se představili

Provozujeme největší web s ověřenými nabídkami práce z domova na českém internetu. A průběžně nás kontaktují jednotlivé firmy a další subjekty se svou poptávkou a s tím, že hledají zaměstnance, dodavatele či spolupracovníky. Rozhodli jsme se toho využít a pomocí jednoduchého mechanismu spojit zájemce o výdělek s těmi, kdo ho nabízí.

Když se zaregistrujete, vložíme váš e-mail do naší databáze a obratem vám budeme zasílat poptávky od firem, jednotlivců a dalších subjektů, kteří nás zkontaktují s poptávkou.

Zároveň vám nabízíme servis v rámci monitoringu a zasílání vhodných nabídek z pracovních a inzertních serverů. Už nikdy nebudete muset zadávat inzeráty do jednotlivých pracovních portálů / inzertních serverů a doufat, že se vám snad někdo ozve. Bude to přesně naopak. Díky monitoringu těchto webů vám automaticky „přihodíme“ příležitost, již hledáte.

Rozšířili jsme garanci vrácení peněz na 60 dní. Pokud bude se službou jakkoli nespokojeni, vrátíme vám peníze za vstup do databáze.

Dobře víme, že se v této oblasti objevuje spousta podvodů a nesolidní nabídek, viz sekce Práce z domova - podvody. Sami jsme jim v minulosti naletěli a snažíme se o nich informovat.

Co tato nabídka obsahuje?

Ukázka nabídek, které zasíláme našim členům:
  1. Po registraci a zaplacení vstupního poplatku vložíme váš e-mail do VIP databáze.
  2. Obratem vám budeme zasílat pracovní nabídky od subjektů, které nás zkontaktují.
  3. Budeme vám také pravidelně zasílat nabídky z dalších zdrojů – pracovní servery jako Jobs.cz, Práce.cz atd.

Stop podvodným nabídkám!

Na českém internetu je bohužel pořád spousta nesolidních nebo přímo podvodných nabídek. Podrobně jsme je popsali v sekci Práce z domova – podvody a jednu z nich najdete na dTestu: Obálky-doma.cz nabízí práci, kterou si zaplatíte. Mnoho z nich „přežívá“ na inzertních serverech (také proto, že některé přímo provozují ti samí lidé). My o těchto nabídkách nejen víme a varujeme, ale samozřejmě tyto nabídky se k vám přes nás ani nemohou dostat.

Vstupte do VIP databáze

Členství zahrnuje zasílání nabídek od subjektů, které nás přímo zkontaktují a dále monitoring webů s pracovními nabídkami a zasílání aktuálních inzerátů.

Vstup do VIP databáze stojí 500 Kč na půl roku. Vyplňte prosím formulář níže – po přijetí platby vás zkontaktujeme na e-mail, který uvedete při registraci (prosíme, důkladně zkontrolujte, že zadáváte správný e-mail).

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami.

Služba je dočasně pozastavena - zaučujeme administrativní výpomoc

Garance vrácení peněz

Jestliže se službou nebudete během prvních 30 dní spokojení, vrátíme vám vstupní poplatek za vložení do VIP databáze.
[Hlasy: 27 Průměr: 3.2]