Práce na doma – najdeme vám ji

Hledáte práci, kterou lze vykonávat z domova? Už nemusíte. Zaregistrujte se do naší VIP databáze, vyplňte své údaje a jakmile se v našich kontaktech objeví vhodná nabídka práce, obratem se to jako první dozvíte.

Ať už hledáte jednoduchou manuální práci, nebo něco odbornějšího (programátor, novinář...), zašleme vám upozornění, když nějaká firma, instituce či jednotlivec přes nás bude hledat (spolu)pracovníka, jako jste vy.

Navíc vám budeme zasílat upozornění na vhodnou práci díky ručnímu výběru inzerátů z pracovních portálů a partnerských webů, z nichž vybereme ty nabídky, které vás mohou zajímat.
 
 

Dovolte, abychom se představili

Provozujeme největší web s ověřenými nabídkami práce z domova na českém internetu. A průběžně nás kontaktují jednotlivé firmy a další subjekty se svou poptávkou a s tím, že hledají zaměstnance, dodavatele či spolupracovníky. Rozhodli jsme se toho využít a pomocí jednoduchého mechanismu spojit zájemce o výdělek s těmi, kdo ho nabízí.

Když se zaregistrujete, vložíme vaše informace (typ práce, bydliště, pracovní zkušenost... ) do naší databáze a obratem vám budeme zasílat poptávky od firem, jednotlivců a dalších subjektů, kteří nás zkontaktují s poptávkou.

Zároveň vám nabízíme servis v rámci monitoringu a zasílání vhodných nabídek z pracovních a inzertních serverů. Už nikdy nebudete muset zadávat inzeráty do jednotlivých pracovních portálů / inzertních serverů a doufat, že se vám snad někdo ozve. Bude to přesně naopak. Díky monitoringu těchto webů vám automaticky „přihodíme“ příležitost, již hledáte.

Co tato nabídka obsahuje?

Ukázka nabídek, které zasíláme našim členům:
  1. Vyplníte svůj profil a popíšete práci, kterou požadujete.
  2. Obratem vám budeme zasílat pracovní nabídky od subjektů, které nás zkontaktují.
  3. Budeme vám také pravidelně zasílat nabídky z dalších zdrojů – pracovní servery jako Jobs.cz, Práce.cz atd.

Proč se registrovat?

  • Chytrým způsobem dodáme data od vás pracovním portálům a firmám.
  • Vaše poptávka se tak dostane přímo k těm, kteří hledají zaměstnance a lidi pro práci.
  • Najdete práci!

Stop podvodným nabídkám!

Na českém internetu je bohužel pořád spousta nesolidních nebo přímo podvodných nabídek. Podrobně jsme je popsali v sekci Práce z domova – podvody a jednu z nich najdete na dTestu: Obálky-doma.cz nabízí práci, kterou si zaplatíte. Mnoho z nich „přežívá“ na inzertních serverech (také proto, že některé přímo provozují ti samí lidé). My o těchto nabídkách nejen víme a varujeme, ale samozřejmě tyto nabídky se k vám přes nás ani nemohou dostat.

Vstupte do VIP databáze

Členství zahrnuje hledání vhodné práce z domova podle vašich preferencí, dále monitoring webů s pracovními nabídkami a průběžné zasílání těchto nabídek.

Vstup do VIP databáze stojí 300 Kč na půl roku. Vyplňte prosím formulář níže – po přijetí platby vám zašleme formulář pro vyplnění potřebných údajů (který typ práce hledáte, odkud jste atd.). Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami.