Peníze zpět z nákupů – doporučte ostatním a získejte 10 000 Kč!

Jak ušetřit peníze? Po dlouhé době se u nás objevil nový cashback portál Tipli, který vám vrátí peníze z běžných nákupů. Aby se odlišil od ostatních, nabízí nejvyšší cashback – až 33 % peněz nazpět! Nakupovat už nyní můžete ve více jak 350 obchodech, od těch největších po menší a specializované. Navíc jej můžete doporučit ostatním. Zaregistrujte se zdarma a sami vyzkoušejte!

Vydělávat s Tipli »


Tipli – recenze a zkušenosti

Jak Tipli funguje?

Stejně jako ostatní cashback portály, které si u nás za dobu své existence získaly statisíce spokojených uživatelů.

Po registraci si přes Tipli už jen vyberete cílový obchod, nakupíte v něm, a získáte peníze na svůj Tipli účet.

Obchodů je nyní více než 350 a samozřejmě mezi nimi nechybí jak ty nejznámější (MALL, DámeJídlo, AliExpres), tak i menší a specializované obchody (zdravá výživa, sport atd.)

Doporuč a získej!


Tipli – doporuč a získej

Vedle nejvyšších cashback bonusů má Tipli aktuálně i zajímavý doporučovací program Pomoz kamarádům ušetřit. Díky němuž můžete snadno získat až 10 000 Kč od Tipli.

Doporučit můžete až 20 kamarádů, přičemž společně získáte odměnu 10 000 Kč (250 Kč za doporučení vám, 250 Kč jako startovací bonus kamarádovi).

Vzhledem k tomu, jak jsou u nás cashback portály oblíbené a také proto, že Tipli má aktuálně nejvyšší cashback, bude doporučení hračkou :-).

Vaše přátele jednoduše doporučíte přes odkaz, který se vám zobrazí po registraci v administraci Tipli. Tento odkaz můžete sdílet na Facebooku, posílat ho do zpráv přátelům atd.

Na bonus za doporučení vám vznikne nárok, jakmile váš přítel provede nákup přes Tipli.cz. Ujistěte se tedy, že doporučíte člověka, který skutečně cashback portál využije, neboť jinak bonus nezískáte a daný člověk bude „zabírat“ místo ve skupině 20 lidí, jimž můžete Tipli doporučit.

Vydělávat s Tipli »
[Hlasy: 6 Průměr: 3.5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *