Super Soused – recenze, diskuze, zkušenosti

Super Soused recenze

Jste manuálně zruční? Umíte vymalovat, spravit dveře nebo přidělat poličku? Vydělávejte díky tomu. Na českém internetu se objevila nová zajímavá služba, a tu jsme ihned vyzkoušeli. Jedná se o projekt Super Soused, který je založen na sousedské výpomoci, za níž dostanete zaplaceno. Přečtěte si recenze a zkušenosti.

Co je Super Soused?

Web je založen na jednoduché myšlence. Každý občas potřebuje výpomoc v domácnosti – spravit kapající kohoutek, vymalovat apod. Ne každý na to ale má čas. Pokud poptávající nechce utrácet peníze za služby firmy, může využít Super Souseda. Vystaví poptávku, zašle systému peníze a využije služeb zájemce ve svém okolí.

Výhodou pro poptávajícího je tedy to, že rychle najdete spolehlivého souseda (systém nabízí různé formy hodnocení, ta jsou u dodavatelů zobrazeny). Navíc nebude muset platit tolik peněz jako u běžné firmy.

Výhodou pro dodavatele samozřejmě je získaná zakázka. Navíc pokud bude spolehlivý, může si rychle získat pozitivního hodnocení od klientů, díky nimž získá další. Přivydělat si mohou všichni zruční sousedé v okolí.

Nepotřebujete živnostenský list!

Super sousedem se může stát každý. Můžete si i přivydělat při zaměstnání, studiu atd. Živnostenský list potřebujete pouze v případě, že chcete nabízet svoji práci jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ).

Co se týče daní, do 6 000 Kč nemusíte příjem danit (ani podávat přiznání). Pokud se vám bude dařit a vyděláte si více než 6 000 korun, podáte za daný rok daňové přiznání.

Garance kvality a plateb od projektu

Super Soused garance

Výhodou Super Souseda je řešení případných sporů. Dodavatel služeb dostane peníze až poté, co je zakázka hotová. Na druhou stranu má jistotu, že je skutečně dostane, protože budou zarezervovány v systému.

„“Naším cílem je propojit co nejvíce zručných řemeslníků a schopných lidí s těmi, kteří je v danou chvíli právě potřebují. Lidé už nemusí složitě vyhledávat mezi stovkami neznámých firem. Jednoduše zadají úkol a pak si z nabídek šitých přímo na míru vyberou tu nejvýhodnější,“ říkají provozovatelé projektu.

Zatím jen ve větších městech

PRotože je projekt nový, funguje zatím jen v PRaze a Brně. Noví uživatelé ale přibývají. O služby hodinových manželů je stále větší zájem.

Reference

Přečtěte si články o službě v médiích:

2 komentáře u „Super Soused – recenze, diskuze, zkušenosti

  1. Pingback: Airbnb recenze a zkušenosti hostitele – vydělávejte ubytováním

  2. Pingback: Prestižní pracovní obuv pro hodinové manžele

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *