Staňte se lektorem a vydělávejte díky on-line kurzům!


Kurzy pro radost

Umíte něco užitečného, například fotografovat, líčit, vyšívat nebo třeba připravit výtečnou kávu? Chcete se o svou dovednost podělit s ostatními? Už nemusíte vše dělat jen sami pro sebe a své blízké. Předávejte zkušenosti dál. Na český web dorazila další novinka ze zahraničí, která vám to umožní – jedná se o on-line kurzy.

Kurzy jsou zajímavý způsob výdělku pro všechny nápadité a kreativní.

Navštivte nový web Kurzy pro radost, na kterém najdete všechny požadované informace. Můžete unikátní formou předávat své zkušenosti ostatním a navíc na tom zajímavě vydělávat.

Tvorba kurzů je snadná. Nová platforma vám umožní nejen vytvořit atraktivní prezentaci, ale zároveň ji i efektivně zpropagovat jak na hlavní straně projektu, tak i na sociálních sítích a dalších místech.

Když se podíváte na hlavní stranu webu, uvidíte mezi předními nabídkami kurzy jako malování na hedvábí, fotografování nebo líčení. Jak vidíte, jedná se o činnosti, které nevyžadují odborné znalosti, ke kterým je potřeba studia několika let na vysoké škole.

Zatímco dříve mohli vydělávat z domova převážně odborné profese, jako architekti nebo programátoři, dnes je tato možnost otevřena pro každého.

Jak vytvořit vlastní kurz

Jednoduše se zaregistrujte na stránkách projektu Kurzy pro radost, načerpejte základní informace a pusťte se do tvorby.

Dalším podobným českým projektem je web Naučmese.cz. Funguje podobně jako Kurzy pro radost. Pro více informací klikněte zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *