Děje se něco nekalého ve vašem domově? Špionážní technika vám to pomůže odhalit

Právo na soukromí a klid ve vlastním domově je tak samozřejmá hodnota, že na ni často zapomínáme. Nevěra, krádeže a další hrozby se ale týkají každého z nás a je také jen na nás, jestli je odhalíme a budeme řešit. V životě se vyplatí držet hesla důvěřuj, ale prověřuj.

Pokud máte podezření, že se u vás děje něco nekalého, existuje jedno spolehlivé řešení, jež vám umožní zjistit pravdu. Je jím špionážní technika. Díky ní můžete poznat nevěru, sledovat pohyb dětí nebo odhalit podvody i násilí páchané na vašich blízkých.

Můj dům, můj hrad

Dříve se říkalo, že ten, kdo hlídá vše, neuhlídá ve výsledku nic. V dnešní době to ale ani tak neplatí…

Chcete vědět, co se děje u vás doma během vaší nepřítomnosti? Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí? Nebo potřebujete mít jistotu, že jsou vaše děti v pořádku? Není nic jednoduššího než si vzít na pomoc pár technických pomocníků.

Moderní domácnosti se na sledovací a špionážní techniku obrací stále častěji. A to nejen rodiče, kteří chtějí vědět, kde se nachází jejich dítě. Co můžete použít, když chcete mít přehled o dění ve vašem domově a rodině?

Nejvyužívanější typy produktů:

  • kamery do bytu,
  • diktafony,
  • GPS lokátory,
  • odposlech mobilu,
  • fotopasti.

Minikamery (kamery do bytu)

Nenápadní pomocníci, kteří se spustí, když zaregistrují pohyby. Záznam mohou přenášet na vložený datový nosič, nebo i dálkově do zvoleného přijímače.

(Mini)diktafony

Moderní zařízení pro pořízení zvukového záznamu. Stejně jako se kamery v bytě spustí při zaregistrování pohybu, diktafony se se dají nastavit pro spuštění při vzniklém zvuku v jejich blízkosti, takže zbytečně nenahrávají celou dobu.

GPS lokátory (sledování osob)

Ideální pro starostlivé rodiče, ale i chovatele zvířat. Dají se samozřejmě použít i pro sledování pohybu vašeho protějšku. GPS lokátory jsou minaturní zařízení (do hodinek) a mohou být vybaveny i SOS tlačítkem, při jehož stisku lokátor odešle svoji pozici a předdefinovanou zprávu na vybrané telefonní číslo.

Odposlech mobilu

Mějte dokonalý přehled o dění na vybraném mobilním telefonu – o zprávách, datech, přijatých souborech i o všem dalším. Odposlech mobilu funguje jako nenápadná aplikace, která pracuje na pozadí, shromažďuje data a odesílá je na zvolený cíl. Ten, kdo takový mobil používá, se o aplikaci nemůže dozvědět.

Zaujaly vás některé ze zmíněných produktů? Navštivte e-shop, který vám je diskrétně dodá:

Špionážní technika na SpyObchod.cz »

Důležitá poznámka na závěr

Špionážní technika je skvělý pomocník, když chcete mít přehled o dění ve vašem domově. Její nevhodné použití ale může znamenat výrazný zásah do soukromí a případné právní problémy. Odpovědnost je čistě na vás.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *