SpaceSpy: vydělávejte trávením času na sociální síti!

Trávíte hodně času na Facebooku nebo jiné sociální síti? Co kdyby vám za to někdo platil? Nevěříte? Čtěte dál! Přikládáme i důkazy výplat a odkazy na články o projektu ve významných médiích.

K různým „zaručeným“ přivýdělkům přes internet jsme většinou skeptičtí. Příkladem jsou tzv. klikačky nebo e-mailovky, které běžným uživatelům jen málokdy umožní něco vydělat a většinou se jedná o naprostou ztrátu času. Na druhou stranu se v poslední době objevily zajímavé systémy, jež stojí za vyzkoušení. Tím první je Trawork, který umožňuje vydělat sdílením a lajkováním na sociálních sítích. A tím druhým, o němž je tento příspěvek, je sociální síť původem ze Slovenska SpaceSpy. Ta umožňuje vydělávat příjmem reklamních sdělení a doporučováním sítě dalším členům.

Důkaz výplat – ačkoli je projekt na začátku, už teď díky němu můžete vydělat stovky €:

Důkazy výplat zde »

Když se zaregistrujete do SpaceSpy, za příjem reklamního sdělení získáte 0,06 €. V případě, že si zaplatíte doživotní prémiové členství (10 €), zvýší se vám výdělek za příjem reklamy na 0,1 € a navíc budete moci doporučovat síť ostatním členům a mít z toho provize.

Vydělávat se SpaceSpy »

Pro nově zaregistrované členy nabízíme podporu zdarma včetně vložení vašeho doporučujícího odkazu zde na web !!! Stačí nás kontaktovat.
Pokud jste již přihlášení na Facebooku, můžete se zaregistrovat rovnou přes něj – ukázka tady.

Jak SpaceSpy vydělává a nejedná se o podvod?

Přemýšleli jste někdy, na čem vydělávají giganti jako Facebook nebo Twitter? Na reklamních sděleních. Na tom samém vydělává i SpaceSpy. Rozdíl je však v tom, že sociální síť ze Slovenska se o své zisky dělí s uživateli. 80 % zisku z reklamy jde nazpátek uživatelům!

SpaceSpy zasílá reklamní sdělení podle údajů, které uvedete u svého profilu. Proto je zapotřebí profil řádně vyplnit, přidat fotografii, zmínit zájmy atd.

Info ke SpaceSpy

  • Projekt se vyvíjel 3 roky
  • Jsme na začátku – velká příležitost k výdělku!
  • Chystá se masivní kampaň (mobilní aplikace a jiné)
  • Systém již vyplácí
  • Rozdíl mezi členstvím zdarma a VIP členstvím je v rozdílu peněz, které získáte za příjem reklam a v možnosti budovat síť

Tak trochu jiná sociální síť

Další věcí, kterou se SpaceSpy chce odlišit například od Facebooku, je to, že je zaměřena spíše na budoucí aktivity. Většina statusů na světových sociálních sítích je totiž o tom, co jste dělali v minulosti. U SpaceSpy však ukazujete budoucnost.

Představte si, že vám tato platforma umožní sdílet, že se chystáte na trénink do fitness centra, na výlet do určité krajiny atd. Díky SpaceSpy o tom budu mít vaši přátelé přehled, což je vhodné nejen ke společným plánům.

Tento faktor je ideální pro inzerenty, kteří si tak mohou soustředit na zákazníky, již plánují například dovolenou, nákup vybavení bytu nebo zaplacení permanentky v posilovně.

Jak začít vydělávat se SpaceSpy?

Podrobný návod na registraci krok za krokem najdete zde.

Vydělávat se SpaceSpy »

Pro nově zaregistrované členy nabízíme podporu zdarma včetně vložení vašeho doporučujícího odkazu zde na web !!! Stačí nás kontaktovat.
Pokud jste již přihlášení na Facebooku, můžete se zaregistrovat rovnou přes něj – ukázka tady.

[Hlasy: 5 Průměr: 4.4]