SMS půjčka Ferratum

Chybí vám pár tisíc před výplatou? Potřebujete peníze, ale nevíte, kde je získat? Nechcete žádostí o půjčku obtěžovat svou rodinu a přátele? Využijte ověřený produkt na trhu finančních služeb – SMS půjčku.

Co je SMS půjčka? Jde o variabilní finanční produkt dostupný každému. Abyste rychle získali peníze, nemusíte se na měsíce vázat nevýhodným úvěrem. SMS půjčka vám vyjde vstříc.


SMS půjčka od Ferratum

SMS půjčka, jinak nazývaná finská půjčka či Ferratum půjčka, reagovala na potřebu klientů, kteří chtěli bez zbytečností získat finanční prostředky. Celý proces sjednání byl zminimalizován na pár základních kroků. Jednoduše pouze vyplníte on-line žádost a do 10 minut se prostřednictvím zprávy doručené na váš mobil dozvíte, zda byla schválena.

SMS půjčka je typický krátkodobý produkt. Většinou je splatná v termínu 21 dní (lze různě prodloužit). Nezavážete se s ní k měsícům nebo i letům placení vysokých úroků, jako je tomu jinde.

Výhody SMS půjčky

  • 500 až 12 000 Kč ihned bez potvrzení příjmů a bez ručitele
  • Půjčka pro všechny od 20 do 75 let
  • Půjčka bez nutnosti osobní schůzky online
  • Jednoduché sjednání on-line
  • Peníze získáte převodem nebo poštovní poukázkou
  • Žádný úrok! – zaplatíte pouze poplatek za sjednání

Jak získat SMS půjčku?

Postup je jednoduchý. Vyplňte níže uvedený formulář a následně vám přijde zpráva na mobil.

Společnost Ferratum je předním poskytovatelem SMS půjček u nás. Garantuje vám kvalitní služby, zákaznický servis a mnohé další benefity. Na českém trhu existují poskytovatelé, kteří vám naúčtují přemrštěný úrok. Předejděte tomu díky jasným podmínkám ověřené společnosti Ferratum.

[Hlasy: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *