Psaní textů – vydělávejte z domova díky webu Copywriteři.cz

Copywriteři.cz

Co se týče výdělku z domova díky psaní textů, podrobně jsme rozebrali systém Copywriting.cz v článku Umíte psát a chcete si tím (při)vydělávat?. A další systém, který vám doporučujeme, je Copywriteři.cz. Co tento web umí a jak s ním můžete vydělávat?

Systém Copywriteři aktuálně nabízí větší příležitost k výdělku než jeho starší konkurent. Od Copywriting.cz se odlišuje tím, že je profesionálnější. Ceny za texty jsou v průměru o několik stovek vyšší a vy si tak jako spolehlivý copywriter můžete vydělat více peněz.

Velkou výhodou je také to, že systém sám hledá pro své klienty vhodné copywritery. Pokud se budete odlišovat, zakázky vám budou chodit samy!

Tomu odpovídá i to, že ověření copywriteři si v systému účtují mnohem více:

Jak získat zakázky na Copywriteři.cz?

Doporučujteme pročíst starší článek o jiném systému, kde je podrobně sepsán postup. Velmi podobné je to totiž i na Copywriteři.cz.

Vytvoříte si profil, upravíte úvodní informace a budete reagovat na poptávky od inzerentů. Aby si vybrali právě vás, je důležité dát si záležet na vhodném vyplnění informací a dalších faktorech (vaše fotka atd.). Snažte se především získávat reference od inzerentů, protože právě ty jsou jednou z rozhodujících věcí.

„To jestli bude copywriter viděn v katalogu z velké části závisí na něm samotném. Každý máte v nastavení svého profilu možnost pro nastavení dostupnosti pro příjem poptávek. Pokud si nastavíte, že nejste dostupní nebudete zároveň vidět v katalogu!“ Více na stránce viditelnost copywritera v katalogu.

Další informace:

  • Pořadí ovlivňuje každý copywriter. Pokud se do systému přihlásíte, budete pro daný den na předních příčkách – před těmi co se v daný den nepřihlásili.
  • Profily bez fotografie jsou řazeny až za profily s fotografií.
  • Pokud se do systému nepřihlásíte déle než 3 týdny, bude váš profil ve výsledcích hledání méně výrazný a pokud se nepřihlásíte déle než 31 dní, bude automaticky nastavena nedostupnost pro zadávání poptávek (nebudete vidět).
  • Vydělávat s Copywriteři.cz »

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *