Přivýdělek z domova na PC díky propagaci produktů na sociálních sítích

Narazili jsme na zajímavý projekt, který aktuálně testujeme a který by měl umožnit jednoduchý přivýdělek z domova na PC. Jedná se o web Trawork, jenž byl spuštěn začátkem července a zabývá se propagací produktů na sociálních sítích (a ty má většina z nás). Funguje tak, že za sdílení nebo jinou aktivitu pro inzerenty budete odměněni. Výplata již od 200 Kč.

Přivýdělek z domova na PC – Trawork

Jak Trawork funguje?

Uživatel se zaregistruje, poté vybere z nabídky sociální sítě, na kterých má profil a na základě toho mu jsou přiděleny úkoly, jež může začít plnit. Například za like příspěvku na facebooku, dostane uživatel 1 – 2 Kč, za sdílení příspěvku na facebooku 5 – 10 Kč.

V nabídce jsou ale i další úkoly, například návštěva webových stránek nebo hodnocení webu. Každý úkol má různé finanční ohodnocení, záleží na jeho složitosti.

Administrátoři Traworku slibují, že se časem objeví i úkoly, za které uživatel dostane i 150 Kč. To už zní jako slušné přilepšení k vašemu rozpočtu a vypadá to konečně na příjemnou změnu v oblasti online brigád.

  • Plněním úkolu pomáháte společnostem se zviditelnit a zlepšít jejích prezentování na internetu. Druhy úkolu, které budete chtít plnit si vybíráte sami.
  • Čím déle jste u nás, tim více zajimavých úkolu dostáváte.
  • Každý nový brigádnik musí projít takzvanou zkušební lhůtou. Více informaci o zkušební lhůtě najdete zde: Platby na Traworku.
  • Výplácení již od 200 Kč.
Vydělávat s Trawork.cz »

2 komentáře u „Přivýdělek z domova na PC díky propagaci produktů na sociálních sítích

  1. Pingback: Přivýdělek vyplňováním průzkumů – Český národní panel

  2. Pingback: SpaceSpy – vydělávejte trávením času na sociálních sítích!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *