Plná Peněženka recenze

Dalším ověřeným systémem, který vám vrátí peníze z běžných nákupů na internetu, je Plná Peněženka. Získejte až 15 % z vašich útrat zpět nebo využijte velkých slev! Přečtěte si naše recenze.

Plná Peněženka recenze

Zaregistrovat se na Plnou Peněženku »

Peníze zpět i zajímavý věrnostní program

Plná Peněženka těží ze svého dobrého jména, širokého počtu zapojených obchodů (MALL, ZOOT, Dáme Jídlo a stovky dalších!) a z péče o zákazníky. Díky velkému počtu zákazníků pro nás může vyjednat i zajímavější bonusy. Dalším bonusem je i věrnostní program, který je založen na tom, že čím častěji nakupujete, tím větší částky nazpět získáte. Tak na co čekat?

Plná Peněženka věrnostní program

„Vážíme si vaší přízně a důvěry. Pro naše nejvěrnější uživatele jsme připravili speciální VIP statusy s dalším zvýhodněním k odměnám platným pro všechny uživatele.“ – vyjádření provozovatele systému

Garance spokojenosti

Přes Plnou Peněženku proběhnou každý den tisíce nákupů. Systém aktivně pracuje na spokojenosti svých uživatelů, zapojené e-shopy testuje atd. V případě, že byste narazili na problém, stačí napsat provozovateli. Vaší případně stížnosti se provozovatel bude věnovat přednostně, na druhou stranu vše záleží i na ochotě zapojeného obchodníka, u něhož ke komplikaci došlo.

Až 70% slevy díky kupónům

Plná Peněženka slevové kupóny

Kromě peněz z přímých nákupů vám Plná Peněženka umožní ušetřit i díky slevovým kupónům v mnoha zapojených e-shopech. Slevy mohou dosáhnout i 70 %!

Plná Peněženka recenze

Systém je v on-line světě dobře známý a spolupracuje se známými osobnostmi. Podívejte se na recenzi YouTuberky:

Sami můžeme potvrdit skvělou péči o nové i stávající uživatele. Hned po registraci vám přijde e-mail s dotazem, zda všemu rozumíte, nebo jestli chcete s něčím pomoci. Oceňujeme aktivitu provzovatele také na sociálních sítích.

Zaregistrovat se na Plnou Peněženku »

Chcete získat nazpět až 15 % z útrat z běžných nákupů na internetu? Nebo ušetřit až 70 % díky slevám? Zaregistrujte se do Plné Peněženky!

4 komentáře u „Plná Peněženka recenze

 1. Jitka Rybářová

  Dnes jsem nakoupila na Bonprixu,ale asi jsem něco udělala špatně.Cena nákupu byla 1140kč.Jde to ještě využít_ Děkuji.

 2. Marie

  Já přes peněženku nakupuju už dlouho a je to super! Už mi vyplatili první odměnu 170kč tak mám radost! 🙂

 3. Petra

  Plná peněženka je dobrá! Nakupuji přes ní již přes rok a nikdy žádný problém, již jsem měla také dvě výplaty a vše bez problémů. Oceňuji hlavně pravidelné akce a zvyšování cashbacku na nějaké období. Prostě za nakupování a utrácení „šetřím“ 😀 https://www.plnapenezenka.cz/penize-zpet/198101/

 4. Elena

  Plnou peněženku mohu jen doporučit! Nakupovla jsem přes ní už několikrát a vždy mi slíbené peníze přišly zpět na účet. Nikdy jsem na Plné peněžence neměla žádný problém s nakupováním, vše proběhlo bez problému 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *