Parfémy ESSENS recenze a zkušenosti

Parfémy ESSENS – recenze

Parfémy ESSENS vznikly se snahou nabídnout zákazníkům alternativu k běžným drahým parfémům i skvělou pracovní příležitost. Normálně zákazníci neplatí ani tak za samotný produkt, jako spíš za značku nebo tvář, která ho propaguje. Česká firma ESSENS na to jde opačně a sází na doporučování mezi svými členy. A v žádném případě nenabízí levné náhražky, ale plnohodnotné vlastní parfémy, jež se vyrovnají světové konkurenci, přičemž stojí třetinu, nebo i méně. A daří se jí, produkty jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a firma roste a expanduje do dalších zemí EU. Přečtěte si recenze a zkušenosti s touto značkou vůní.

Parfémy ESSENS – základní informace:

  • historie od roku 2011 (tehdy prvních 20 dámských a 10 pánských vůní) – dnes 40 dámských a 20 pánských parfémů,
  • dodavatel je nositelem certifkátu GMP (Good Manufacturing Practice) a certifikátů ISO 9001-2008,
  • parfémy obsahují 20 % vonných esencí!

Jak se parfémy vyrábí? Konkrétní informace najdete přímo na oficiálních stránkách firmy:

„Ty nejkvalitnější vonné esence se nejprve smíchají se speciálním parfemářským alkoholem, tato směs se podchladí na teplotu -7 °C a dokonale se přefiltruje, k filtraci jsou používány filtry s jemností 10 mikronů.

Parfém pak nejméně 8 týdnů dále zraje v nerezových tancích, aby se mohly všechny složky dokonale spojit. Tato dostatečně dlouhá doba zrání umožňuje vytvořit harmonický celek s intenzivní a oslňující vůní. Vyzrálý parfém je poté naplněn do vzduchem čištěných flakónů, vytvořených italskými mistry ve vyhlášené sklářské dílně a poté je zabalen do krabičky. Všechny výrobní kroky podléhají nejpřísnější kontrole kvality a pro výrobu jsou použity výhradně bezchybné materiály. Jednotlivé vůně jsou vyráběny dle tajných receptur, které jsou chráněny patenty.“

Naše zkušenost s parfémy ESSENS

Po objednání vzorníku všech parfémů jsme se rozhodli vyzkoušet zvolenou jednu dámskou a jednu pánskou vůni. Při nákupu přes e-shop jsme využili zákaznické slevy a čekali na dodání. Zboží dorazilo druhý pracovní den od objednávky službou DPD.

Po otevření jsme byli příjemně překvapeni komfortním balením a vzhledem flakónků i doprovodnými materiály. Hlavní je ale samozřejmě vůně. Parfémy jsme nanesli na vhodná místa (krk a zápěstí) ráno před cestou do práce, načež celý den byly parfémy krásně cítit, a to i večer při sportovních aktivitách. Okamžitě byl vidět rozdíl oproti toaletkám z drogérií (které dosahují stejný cenových hladin).

Zkušenosti ostatních zákazníků najdete dále.

Parfémy ESSENS – diskuse

Parfémy české firmy jsou vděčným tématem na diskusních fórech a sociálních sítích, kde jsou povětšinou velmi dobře hodnoceny. Konkrétní příspěvky jsou níže. Uživatelé (převážně tedy uživatelky) oceňují cenu, obsah vonných esencí i luxusní provedení flakónků.

Cena parfémů

Vedle výrobních postupů a kvality vstupních surovin je hlavním tahákem parfémů samozřejmě nízká cena. Jelikož se neplatí za značku a nákladnou reklamu (u ESSENS místo toho vsadili na doporučování mezi běžnými zákazníky), je běžná cena parfému třetinová oproti běžné konkurenci.

Cena parfémů ESSENS

Parfémy ESSENS a běžný spotřebitel

Většina registrovaných členů nakupuje pro svou osobní spotřebu a využívá velkých slev.

Parfémy můžete objednat buď u svého prodejce, nebo přímo na internetových stránkách ESSENS.cz jako registrovaný zákazník. Jako registrovaný zákazník ihned získáte cca 40% slevu na již tak cenově dostupné produkty, tudíž je tento postup nejvýhodnější. Vše je samozřejmě zcela bez závazků. Pro registraci je potřeba ID sponzora (toho, kdo vám ESSENS doporučil) – pokud máte zájem stát se členem ESSENS, vyplňte formulář.

Nákupní klub ESSENS »

ESSENS roste každým rokem

Česká firma přebírá náročné zákazníky od klasických parfumérií, což jí umožňuje jak rozšiřovat sortiment parfémů, tak i nabídku dalších produktů (konkrétně se jedná o kosmetiku, colostrum, Aloe Veru…). Pokud hledáte ověřenou firmu a spolehlivého dodavatele, obchodního partnera nebo rovnou pracovní příležitost, už nemusíte.

Reference

Pomohla vám naše recenze? Máte zkušenost s parfémy ESSENS? Přidejte komentář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *