Naučmese – recenze z pohledu lektora

Vydělávejte sdílením znalostí a dovedností. Ať už umíte upéct kváskový chléb, malovat nebo tvořit webové stránky, díky vzdělávacímu portálu Naučmese tím můžete vydělávat. Přečtěte si naši recenzi tohoto systému.

Výdělky z Naučmese:

Naučmese je pohodový vzdělávací portál, který místo formalit a drahých školení vsadil na komunitu a tykání mezi členy. Školení jsou vedena v přátelském duchu a jsou mnohem osobnější než například školení u agentur. To je způsobeno tím, že Naučmese je pro všechny – pokud umíte něco, co lidi zajímá, můžete začít školit a vydělávat.

Vypsání školení na portálu je velmi snadné. Doporučujeme do začátku uspořádat pár školení zdarma, ať se seznámíte s tím, co vyučování obnáší, a vypilujete obsah vašich kurzů.

Stát se lektorem na Naučmese »

Jak jsme již uvedli, na Naučmese se dá pěkně vydělávat. Vše samozřejmě záleží na tom, jak budou vaše kurzy navštěvované (a kolik si budete účtovat za přihlášku). Pokud si vyberete zajímavé téma kurzu, budete mít pozitivní feedbacky od účastníků a budete si budovat jméno, úspěch je takřka jistý.

Nepřehlédněte:

Výhody Naučmese

  • Hlavní výhodu tohoto portálu je samozřejmě to, že vám jednoduše umožní vytvořit si kurzy a oslovit komunitu portálu.
  • Dalším benefitem je to, že vás systém bude podporovat v případě, že vaše kurzy budou oblíbené – bude vás sdílet na sociálních sítích, promovat v reklamách atd.

Nevýhody Naučmese

Každá mince má dvě strany. Mezi nevýhody patří:

  • Poměrně vysoká provize, kterou si systém účtuje – 25 % z ceny přihlášky.
  • Tím, že je portál pro všechny, může se vám stát, že vám na kurz přijde úplný začátečník, který nebude stíhat ostatním, bude naštavný a ve výsledků vám ještě dá negativní hodnocení. I s tím je třeba počítat. Na druhou stranu je pravda, že systém takovéto stížnosti aktivně řeší a optá se vás, jak to bylo.
Stát se lektorem na Naučmese »
[Hlasy: 2 Průměr: 2.5]

2 komentáře u „Naučmese – recenze z pohledu lektora

  1. Pingback: VímVíc: vydělávejte z domova díky on-line kurzům!

  2. Pingback: Napište e-book za 14 dní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *