Napište e-book za 14 dní

Vydělat 11 000 Kč za jedno odpoledne? Zní to jako sen, ale můžete toho dosáhnout. Stačí věnovat pár hodin denně produktivní činnosti. Máte na to?

V uplynulých týdnech jsme zmínili systémy Naučmese a VímVíc, přičemž díky prvnímu z nich jsme vydělali přes 90 000 Kč. Nyní představujeme další cestu, jak si vytvořit pasivní příjem. Je jí napsání vlastního e-booku. Trend on-line vzdělávání dorazil i k nám.

Pokud umíte něco, co ostatní zajímá, využijte toho a vytvořte e-book, než to za vás udělá někdo jiný.

Napište e-book za 14 dní!

Jak napsat e-book za 14 dní

Stanislava Mrázková, uznávaná odbornice na info-marketing, vytvořila praktický návod, jak vytvořit vlastní e-book. Jelikož jsme díky zmíněným systémům a našim kurzům sami vydělali desítky tisíc korun, rozhodli jsme se je „přetavit“ do jednoho dokumentu a návod od Stanislavy Mrázkové využili. A můžeme ho jednoznačně doporučit, protože kromě užitečných informací nabízí především podrobný návod, jak napsat e-book za 14 dní.

Pokud stejně jako my máte hrůzu z psaní nebo nevíte, na které téma byste měli e-book napsat, nevadí to. Návod od paní Mrázkové je koncipován tak, aby vás krok za krokem provedl celým procesem tvorby a vše zjednodušil na minimum čínností. Dokonce obsahuje část Jak napsat eBook, aniž byste napsali jediný řádek.

Autorka se zabývá nejen výběrem tématu, ale i marketingem nebo tipy, jak prodat co nejvíce dokumentů.

Obsah návodu od Stanislavy Mrázkové:

  • jak vybrat vhodné téma – co umíte?
  • jak napsat e-book za 14 dní;
  • jak ho propagovat a vytvořit magnet na zákazníky.

BONUSY – Pracovní sešit k eBooku + Online továrna na peníze + Osobní checklist + Doživotní aktualizace – VIP informace pro Vás.

Jak napsat e-book za 14 dní »

Záruka vrácení peněz 30 dní!

Návod od Stanislav Mrázkové je stejně jako váš budoucí e-book placený. Máte obavu, že se jedná jen o prázdný dokument? Garance vrácení peněz a reference vás může přesvědčit o opaku.

Pokud sami zjistíte, že vám návod nebude prospěšný, autorka vám vrátí peníze!

Jak napsat e-book za 14 dní »

1 komentář u „Napište e-book za 14 dní

  1. Pingback: Kniha Podnikání z Pláže ZDARMA!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *