Prověřená práce na doma – aktuální nabídky


Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Pomůžeme vám! Zde najdete pouze fungující způsoby výdělku. Prověřená práce na doma existuje – jen je potřeba být obezřetný a nevybrat první nabídku, která vás zaujme. Máte jistotu, že právě vaše domácí práce bude bez komplikací a zádrhelů.

Přejděme ke konkrétním možnostem vydělávání peněz z pohodlí vašeho domova:

Přivýdělek z domova – nabídky

Vedle hlavních druhů prací jsou zde i různé varianty zajímavého přivýdělku.

Další možnosti přivýdělku najdete také na webu výdělek na internetu.

Momentálně pracujeme na novém obsahu. V příštích dnech rozšíříme obsah stránek včetně sekce podvody, kde najdete popis podvodných nabídek práce na doma. Pro aktuality se přidejte na naši facebook stránku.

Pokud budete chtít s něčím poradit, kontaktujte nás.

Práce na doma – Join Something New


Práce na doma – Join Something New

Nyní máte jedinečnou příležitost být s námi u zrodu nové technologické služby, která zprostředkuje lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo, a která uvolní cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím.

Naším prvním produktem je Liftago Taxi. Díky inovativnímu konceptu komunitního podnikání se můžete stát marketérem Liftago a vytvořit si sekundární příjem ze šíření využití této služby.

Za využití této přiležitosti neplatíte žádné poplatky. Vaším posláním bude šířit naši bezplatnou aplikaci Liftago mezi pasažéry. Příjem pak získáte už z každé jízdy, kterou Vaši pasažéři pomocí Liftago Taxi uskuteční.

Liftago Taxi startuje již brzy. Chcete-li se dozvědet více a začít si budovat svou marketingovou komunitu ještě před spuštěním, zaregistrujte se už nyní:

Po registrací do systému nás kontaktujte. Pomůžeme vám v začátcích a nastartujeme vaši strukturu.

Liftago Taxi »

Louis Lovelo – nehtová kosmetika

Práce na doma – Louis Lovelo – nehtová kosmetika

Slovenská firma dva roky připravovala svůj projekt, který u našich sousedů oficiálně odstartoval na konci minulého roku a prvního ledna i u nás. Hlavním produktem je kvalitní nehtová kosmetika – firma se však zabývá i další zbožím a bude postupně rozšiřovat sortiment do podoby moderního obchodního domu a nákupní galerie. Nabízí se mnoho možností výdělku – od běžného prodeje zákazníkům, přes budování struktury, až po velkoobchod.

Objednávky probíhají na bázi moderního internetového obchodu.

Registrace je zcela zdarma a k ničemu se jejím provedením nezavážete. Žádné povinné odběry apod. Po registraci získáte více jak 20% slevu na veškerý sortiment. Při úspěšné spolupráci můžete čerpat další výhody.

Výhody Louis Lovelo

  • Vysoce kvalitní produkty
  • Moderní e-shop
  • Novinka na českém trhu
  • Podpora sponzorů
  • Vše naprosto zdarma – k ničemu se nezavazujete

Jedná se o novinku na u nás, což otevírá možnost rychle si vytvořit síť spolupracovníků. Právě probíhají první semináře a další akce. Jelikož je kosmetika obecně hojně vyhledávanou oblastí, je zde zajímavý potenciál výdělků.

Přejít na práci na doma s Louis Lovelo »

Práce na doma – Revoluční Příjem

Práce na doma – Revoluční Příjem

V tomto projektu vyděláváte peníze dvojím způsobem – investováním do zlata a zprostředkováním těchto investic.

Nejprve získáte zdarma přístup do své virtuální kanceláře. Poté vám přidělíme váš vlastní jedinečný odkaz směřující na tyto stránky, např. http://www.revolucni-prijem.cz/1ACFCF.

Přejít na práci na doma s Revolučním Příjmem »

Práce na doma – DEDRA kosmetika

Práce na doma – DEDRA kosmetika

Dedra kosmetika – Možnost spolupráce a přivýdělku s českou kosmetickou společností.

Nejenom, že můžete za skvělé ceny odebírat kvalitní výrobky značky Dedra, ale navíc si můžete s Dedrou také začít přivydělávat velmi slušné peníze. Jak na to ?

Dedra nabízí síťový marketing, který je ideální možností začít vydělávat opravdové peníze – bez investic, bez vstupních poplatků a bez jakýchkoliv rizik. Společnost Dedra vám bude vyplácet provize za každý výrobek, který si koupí někdo, komu jste o Dedře řekli právě vy. Také můžete prodávat výrobky za katalogové ceny ve vašem okolí a získat tak marži až 25 %. Je to velmi jednoduché, začít můžete prakticky kdykoliv. Je to vhodná příležitost pro každého, kdo má chuť začít vydělávat a získat tak opravdovou práci z domova při které Vás nikdo k ničemu nenutí. Začít může opravdu kdokoliv, včetně matek na MD, důchodců, studentů ale i všech ostatních. Je jedno jestli začnete vydělávat tisícovku nebo dvě a uspoříte tak své domácnosti nějaký ten peníz, nebo začnete pro Dedru skutečně pracovat a váš koníček a dobrá zábava se tak stane vašim hlavním zdrojem příjmů. Výplata závisí pouze na vaší chuti a motivaci pracovat. Jaké jsou možnosti výdělku:

Přejít na práci na doma s Dedra kosmetikou »

Práce na doma – Parfémy a kosmetika Essens

Práce na doma – Parfémy Essens

Essens – výdělek s českou kosmetickou společností, která prostřednictvím svých členů nabízí kvalitní parfémy a kosmetiku.

Firma ESSENS je na českém trhu od září 2011 a již za tak krátkou dobu získala mnoho členů, kteří odebírají kvalitní produkty pravidelně a za mnohem výhodnější ceny než od prodejců společnosti. Navíc každý má možnost si přivydělat nebo dokonce si vybudovat se společností ESSENS pravidelný příjem, který může být mnohem vyšší, než ten aktuální. S ESSENS můžete vydělávat prodejem, budovat spotřebitelskou síť a díky ní vydělávat nemalé peníze, šetřit nebo prostě jen nakupovat pro radost. Vše záleží na vás!

Přejít na práci na doma s Essens »

Práce na doma – Evropské centrum odškodného – EVCO

EVCO

Jsme jedinou firmou v ČR, která nabízí odškodnění na zdraví z dopravních nehod, tedy žádné konkurenční prostředí v rámci jiných firem! Klienta společnosti Evco naše služby nestojí ani korunu což je velmi důležité!

Průměrné odškodnění pro klienta Evropského centra odškodného je 154 000 Kč a obchodní zástupce dostává z této částky 4 – 16% (v průměru 6 – 24 tisíc Kč).

Velikost provize záleží na celkovém množství vámi uzavřených smluv s klienty, případně na množství smluv uřavřených vašimi spolupracovníky, které si samy najdete, ale my je vyškolíme za vás!

Spolupráce – Evropské centrum odškodného »

Práce na doma – FM Group

FM Group práce na doma

Práce doma – spolupráce s firmou FM Group. Firma FM Group je nejdynamičtější kosmetickou společností na světě, a proto zde má velké možnosti úplně každý. Firma FM Group dokázala během 4 let své existence vytvořit oficiální pobočky ve více jak 40 státech světa. Nabízí několik možností spolupráce.

FM Group – nejlevnější parfémy na internetu »

Pořádejte vlastní kurzy

Naučmese.cz – pořádejte vlastní kurzy Pořádejte vlastní on-line kurzy – Kurzyproradost.cz

Máte už dost podvodných nabídek práce? Hledáte skutečný přivýdělek, nebo i hlavní výdělečnou činnost? Představujeme vám další, fungující způsob výdělku. Podívejte se, jak pořádat vlastní kurzy a vydělávat na tom.

Pořádejte vlastní kurzy »

Práce na doma – Mikropráce


Stovkomat

Pracujte z domova díky nové službě u nás, která je inspirovaná úspěšným trendem ze zahraničí. Jak to funguje? Nabízejte tzv. mikropráce, neboli jednoduché úkony, jako je například překlad do cizího jazyka, napsání slohové práce nebo třeba doporučení dobré restaurace. Takto si lze přivydělat i několik tisíc měsíčně.

Přejít na přivýdělek se Stovkomatem »

Přivýdělek s Mimibazarem

Supermáma na Mimibazaru

Mimibazar už dávno není jen diskuzní fórum. Největší tuzemský web pro maminky nabízí také pohodlnou možnost přivýdělku. Problém ovšem nastane tehdy, chce-li nová uživatelka začít úspěšně prodávat a nakupovat. Do nedávna nebylo řešení. Vše se změnilo, když vyšel nový český e-book, jehož autorkou je zkušená obchodnice, která krok za krokem provádí systémem.

E-book vás do posledního detailu seznámí s fungováním stránek Mimibazar a naučí vás, jak se stát oblíbenou obchodnicí, která nemá nouzi o nové zakázky. Budete tak moci vylepšit váš rodinný rozpočet.

„Supermáma na Mimibazaru aneb Kompletní průvodce nejoblíbenější českou webstránkou pro mámy“

Přejít na e-book o Mimibazaru »

Šetříme společně.cz – jak ušetřit na běžných výdajích

Sdílejte stránku: