Mikropráce

Ze zahraničí k nám dorazil další oblíbený trend a způsob přivýdělku vhodný pro všechy, kdo chtějí vydělávat z domova. Jedná se o tzv. mikropráce. Co si pod tímto pojmem představit? Jedná se o odborné, ale i zcela běžné úkony, které můžete nabízet zájemcům na speciálním webu a díky kterým si můžete přivydělat zajímavé částky.


Stovkomat

Celý koncept funguje velmi jednoduše. Vy na portálu mikroprací založíte téma s vaší nabídkou určité služby a zájemci se vám již budou sami ozývat. Můžete nabízet například napsání životopisu nebo slohové práce do školy, ale třeba i vyhledávání zboží nebo informací na internetu, překlad či cokoli jiného.

Mikropráce jsou v současné době velmi oblíbené. Snaživí jedinci si tímto způsobem vydělávají slušné částky, a to pravidelně každý měsíc. Pokud bude vaše nabídka mikropráce dostatečně zajímavá nebo potřebná, získáte i dostatek zájemců.

Vhodné pro studenty a všechny, co chtějí vydělávat z domova

Mikropráce u mnoha lidí nahradily klasické brigády. Je spousta běžných úkonů, které zákaznici potřebují udělat, ale nemohou, ať už to je z důvodu nedostatku odborných znalostí nebo času. Než se objevil trend mikroprací, museli za zbytečně velké částky najímat externí řešení. Teď je vše jednodušší. Největší český portál mikroprací Stovkomat je inspirován zahraničním webem fiverr.com, kde se dá sehnat všelicos a kde vydělávají studenti, ale i mnozí další.

Kde inzerovat mikropráce


Stovkomat

Stovkomat je českým tržištěm mikroprací, na kterém se ve velkém střetává nabídka a poptávka. Čím více úspěšných obchodů budete mít za sebou, tím získáte více pozitivních hodnocení a vybudujete si větší důvěru u dalších potenciálních klientů.

Stovkomat – garance kvality

Nabízet můžete prakticky cokoli, co se vám zamane – doučování cizích jazyků, psaní slohových prací, vyhledávání zboží na internetu nebo jiné služby, ale i například vytvoření vzkazu na prsa :).

Stačí provést registraci na webu, vytvořit atraktivní nabídku a vyčkat na první zájemce.

Přejít na přivýdělek se Stovkomatem »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *