Manuální (ruční) práce z domu

Manuální (ruční) práce z domu

Velmi vítaná možnost pro všechny šikovné lidi, pro něž je on-line svět příliš komplikovaný. Právě oni si totiž chtějí přivydělat, ale obvyklá nutnost větších znalostí internetu jim v tom brání. Přestože je většina nabídek na manuální a ruční práce z domu nesolidních nebo přímo podvodných, viz stránka práce z domova – podvody, existují i fungující způsoby. Na této stránce je budeme postupně uveřejňovat. Samozřejmě je najdete i v našem kompletním seznamu zaměřeném na domácí práce přímo od firmy.

Poslední aktualizace: červenec 2016

On-line tržiště Šikovné srdce

Srdce – šperky, móda, dekorace

Nový projekt, který podpořil Jihomoravský kraj. Jeho cílem je podpořit nápadité a kreativní tvůrce. Je založen na tom, že si založíte profil, jenž bude v podstatě vaší malou on-line prodejnou, kam budete přidávat vlastnoruční výrobky (šperky, ozdoby, dekorace a mnoho dalšího…) a jíž se budete moci pochlubit na sociálních sítích, diskusních fórech a dalších místech.

Transakce následně probíhají přes tento systém (funguje v podstatě jako každý jiný e-shop) a ten vás vyplácí.

Šikovné srdce má i další vychytávky a funkce, jako například možnost podpořit charitu. Nás jako zájemce o přivýdělek samozřejmě zajímá to, že tento projekt je nový, tudíž bude nějakou dobu trvat, než si najde zákaznickou základnu.

Prodávat na Šikovném srdci »