Levnější a dostupnější tarify zkrátka nenajdete. Vyzkoušejte BrnačkaTEL

Mnoho z nás platí každý měsíc zbytečně navíc stovky nebo i tisíce korun za mobilní a datové služby. Na českém trhu totiž existují tři hlavní operátoři i řada virtuálních operátorů. To má za následek, že je i nespočet různých tarifů s všemožnými závazky, kvůli čemuž se běžní klienti ztrácejí.

Dovolte tedy, abychom vám nabídli elegantní řešení, jímž je levné volání od BrnkačkaTEL. Tento virtuální operátor snížil náklady na volání, SMS, MMS a datové služby na minimum, což vám dává garanci úspor ve vaší domácnosti nebo firmě. Podívejte se sami, kolik můžete ušetřit!

Levné volání od BrnkačkaTEL

Neplatíte zbytečně navíc?

Současná situace má za následek, že běžný klient neví, která je nejvýhodnější. Často nás operátor „drží“ a nabídne nám levnější služby, jen když pohrozíme, že od něj odejdeme. BrnkačkaTEL tuto situaci elegantně řeší. Výhodnější služby zkrátka nenajdete.

Čím se BrnkačkaTEL odlišuje od jiných operátorů?

  • Nejvýhodnější služby na našem trhu
  • Nastavení (a změny) tarifu podle vašich preferencí
  • Různé balíčky na volání, SMS a MMS a internet mobilu
  • Všechny informace jsou k dispozici na webu!
  • 99% pokrytí v ČR
  • Jednoduchá objednávka on-line

Žádné skryté poplatky, nečekané sankce ani minimální útraty

BrnkačkaTEL je český operátor z Krkonoš, který místo složitých obchodních podmínek a skrytých poplatků sází na otevřenost. Přečtěte si Často kladené otázky, kde najdete všechny potřebné informace. Na webu operátora jsou samozřejmě ke stažení i vzory smluv.

Pokud budete chtít poradit s něčím, co se nenajdete na webu operátora, stačí ho kontaktovat.

Vratná záloha 500 Kč

Nezapomeneme zmínit tuto informaci. Jak je uvedeno na stránce Často kladené dotazy na webu operátora, jelikož jsou ceny „osekány až na dřen“, Je nutné jako nový a neověřený klient zaplatit vratnou zálohu ve výši 500 Kč, která se vám vrátí po několika měsících. Protože jsou ceny na minimum, BrnkačkaTEL se tímto pojišťuje proti klientům se špatnou platební morálkou.

Vratná záloha vás možná může odradit, ale když si spočítáte, kolik platí běžný klient „velkých operátorů“ a kolik ten samý člověk ušetří s BrnačkouTEL, pochopíte motivaci tohoto regionálního operátora. Vratné zálohy se navíc běžně platí i u dalších firem.

Chcete tedy odlehčit vašemu rodinnému nebo firemnímu rozpočtu? Navštivte web virtuálního operátora z Krkonoš a sami se podívejte, kolik můžete ušetřit.

Levné volání od BrnkačkaTEL »
[Hlasy: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *