Levná dovolená v Chorvatsku bez provize CK

Chorvatsko – levná dovolená

Chorvatsko je již léta velmi tradiční destinací, do které každoročně míří davy turistů z celé Evropy, a mezi nimi najdeme také řadu Čechů. Vskutku, již od dob minulého režimu si mezi českými lidmi získala tato středomořská země na pobřeží Jaderského moře velkou oblibu. Není se co divit, Chorvatsko toho turistům nabízí opravdu hodně – prosluněné pláže, čistou mořskou vodu, která přímo vybízí ke koupání, nebo unikátní přírodu, například v okolí Plitvických jezer. Takže opravdu není třeba se bát, že by si tam turisté svou dovolenou neužili. Navíc jako všude jinde, i tady je spousta aktivit, které se dají dělat a kterými si můžeme zpříjemnit dovolenou. S dovolenou však souvisí i spousta zařizování, a kromě jídla, balení a cesty musíme řešit i další nedílnou součást naší dovolené – ubytování.

Ubytování v Chorvatsku zase taková starost být nemusí. Tím, že se jedná o známou turistickou destinaci můžeme v oblasti najít řadu hotelů , více či méně kvalitních, které nám nabízejí širokou síť služeb. V hlavních turistických oblastech, jako jsou Plitvice nebo Hvar je takových možností spousta, nicméně v méně známých, nebo skromnějších oblastech už je ubytování samozřejmě méně. Platí však, že Chorvati jsou pohostinným národem, a většinou se snaží ve svých službách držet takovou kvalitu, aby byli návštěvníci spokojení. Navíc z příjmů z cestovního ruchu země žije. Opravdu se tedy nemusíte bát, že byste s ubytováním nakonec nebyli spokojeni. Většina lidí má z Chorvatska spoustu pozitivních dojmů, a jedním z nich je právě ubytování a kvalita služeb, která je v nejproslulejších destinacích opravdu vysoká.

Ubytování v Chorvatsku

Pokud se do Chorvatska chystáte, je potřeba si dobře rozmyslet, jakým způsobem budete cestovat.

Můžete si buďto zaplatit zájezd od cestovní kanceláře se vším všudy, což vám přinese určité výhody, jako jsou služby průvodce, odpadnou vám některé starosti, a kancelář zajistí spoustu věcí sama, na druhou stranu jste poměrně často svázaní programem, který vám agentura vymyslí.

Druhou možností je, že si zajistíte s pomocí cestovní kanceláře všechno potřebné, a pak vyrazíte na dovolenou sami. V obou případech si ušetříte starosti, avšak rozhodně neuspoříte peníze. Kromě toho, že cestovní kanceláře nemají vždy domluvené stejné ceny jako běžní turisté, budete muset kanceláři zaplatit i poplatek za to, že se o vás stará.

Není tedy výhodnější zajistit si dovolenou v Chorvatsku sami za sebe? Určitě je, navíc to není složité. Stačí najít destinaci, do které by se vám líbilo jet, a pak vyřešit ubytování. V dnešní době není problém najít na internetu informace a seznamy hotelů v Chorvatsku pro různé oblasti, takže si všechny informace i rezervace můžete zajistit z pohodlí domova. Navíc nemusíte bydlet pouze v hotelu, kvalitní ubytování vám zajistí i nejrůznější apartmány po celém Chorvatsku. Ušetříte, a vaše pohodlí bude stejné.

Do Chorvatska mohou vyrazit nejrůznější skupiny turistů. Země je tak zajímavá a nabídka aktivit tak široká, že si zde své najdou starší, i mladší. Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Každý z rodiny si totiž najde to, co ho baví a co má rád. Maminka určitě ocení klidný den strávený relaxací na pláži, zatímco tatínkovi se určitě zalíbí nejrůznější památky, kterých je v okolí měst opravdu hodně. Děti si zase najdou zábavu všude, kam se rodina vypraví. Navíc nesmíme zapomínat, že Chorvatsko není jen moře, a že mnohé z nás bude zajímat i kraj, kde se točily slavné Mayovky. Navíc Chorvatsko je velmi vyspělou zemí, ve které je bezpečno, a kvalita služeb i infrastruktury je díky cestovnímu ruchu tak vysoká, že vám na vaší dovolené nebude chybět vůbec nic.

[Hlasy: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *