Kniha Výhod recenze a zkušenosti

Dnes pro Vás máme jedinečnou příležitost k pravidelné úspoře, za níž stojí osobnosti jako Radek Štěpánek nebo Martin Dejdar. O co se jedná? Kniha Výhod je speciální publikací plnou unikátních slevových kupónů do vybraných obchodů a podniků. Zakoupit si ji můžete jak v tištěné podobě, tak jako e-book. Za cenu 499 Kč tak získáte značné slevy, které mnohonásobně překonají tuto částku a prakticky se zaplatí při prvním větším nákupu nebo návštěvě obchodního centra (např. pokud koupíte boty Nike s 30% slevou z původní ceny 2 tis. Kč, ušetříte hned 600 Kč).

Jedná se o první českou variantou úspěšného konceptu „coupon books“, který je ve světě populární již od roku 1962 a například v Americe je běžnou součástí prakticky každé domácnosti.

Začít šetřit s Knihou Výhod »

Co Kniha Výhod obsahuje?

  • Stovky unikátních slevových kupónů
  • vouchery zdarma, vstupy zdarma, vstupy 1+1, snídaně, obědy a večeře 1+1, divadla 1+1, sport, adrenalin, zábava, relax, zábava pro děti, kurzy, studium v zahraničí, móda, kadeřnictví, salony, vizážistky, zdravý životní styl, parfumérie, veškeré služby, cestování…cenové zvýhodnění až o 80%
  • Platnost do konce roku 2016
  • Jde i o ideálního průvodce a inspirací pro volný čas a zábavu
  • exkluzivní výhody i do míst, které nejsou součástí žádného jiného bonusového programu!

Kdo za knihou stojí?

Radek Štěpánek – Kniha Výhod

Projekt podporují osobnosti jako Radek Štěpánek nebo Martin Dejdar. Ti sami navštívili zapojené obchody a firmy a ozkoušeli si jejich služby a produkty.

„Mít výhodu, to v tenise znamená, že dalším míčkem můžete vyhrát celý zápas. Podobně je to i s knihou, kterou právě držíte v ruce. Je plná výhod, Vašich výhod, vítězných výhod. A já jsem jich v tomto prvním vydání ke svému velkému překvapení napočítal 862.“ Více zde »

„Kdo by neměl rád výhody! Po výhodách přece touží všichni. A je jedno, jestli hrajete tenis nebo divadlo. Vždy se rád zapojím do projektu, který přinese lidem něco užitečného.“ Více zde »

Víc než jen slevové kupóny

Webů se slevovými kupóny je u nás spousta. V čem je tedy Kniha Výhod jiná a proč si ji koupit? Protože každý kus obsahuje výhradně unikátní slevové kódy, které převyšují běžné slevy. Do projektu jsou navíc zapojení obchodní partneři, u nichž žádná jiná sleva není možná.

Verze 2016 zatím převážně jen pro Prahu, ale i slevy pro celou ČR

Aby nebylo vše tak perfektní, je třeba zmínit, že první verze kupónové knihy u nás se zaměřuje především na hlavní město. To se týká hlavně podniků, jako jsou restaurace, divadla a další. Pokud jste tedy z Prahy, nemáte co řešit a můžete začít ihned šetřit na běžných nákupech i návštěvách různých podniků. Mimopražští ale rozhodně nemusí zoufat, protože Kniha obsahuje také nabídky na slevy, jež můžete uplatnit po celé ČR. A do Prahy čas od času jezdí každý :-).

Začít šetřit s Knihou Výhod »

Kniha Výhod – ukázka zapojených podniků:

Kniha Výhod – ukázka zapojených podniků

[Hlasy: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *