Klikačky za peníze nefungují

Klikačky za peníze nefungují

Chodí vám od známých nabídky na zaregistrování do tzv. klikaček? Investujte svůj čas raději jinde. Klikačky sice představují nejznámější způsob výdělku na internetu, ale běžný uživatel s nimi většinou moc nevydělá. Většina klikaček má totiž jepičí život a pro běžného uživatele také minimální odměny.

Jak klikačky fungují

Princip spočívá na placeném sledování reklam, respektive webových stránek. Inzerent zaplatí klikačce za reklamu, systém ji předloží uživatelům, ti ji zhlédnou a klikačka jim vyplatí část peněz od inzerenta, zbytek si nechá na vlastní provoz. Různé druhy klikaček mají různé druhy zabezpečovacích mechanismů, jenž zajišťují, že uživatelé reklamu skutečně „zkonzumují“. To je garancí pro inzerenty.

Proč jsou klikačky nevhodné

Klikačky nejsou přímo podvodem, ale kvůli krátkodobému životu jsou velmi nejistým způsobem výdělku. Mnoha uživatelům se stává, že než dosáhnou na výplatní částku, projekt zkrachuje.

Dalším důvodem, proč se těmto projektům vyhnout, jsou minimální výdělky vzhledem k vámi investovanému času.

Sami za sebe obvykle nevyděláte. Jediným způsobem je získání lidí pod sebe, kterým klikačku doporučíte a máte provizi z jejich výdělků. Ty si můžete i přímo zakoupit u klikačky a doufat, že vám vydělají dost peněz, než klikačka zkrachuje. Delší dobu to takto i může fungovat, ale není lepší pracovat na něčem jiném než každý den doufat, že klikačka zničehonic zkrachuje?

Vlastnosti klikaček

U popisů jednotlivých systémů najdete přehledný informační souhrn. Zde je vysvětlení pojmů:

 • Klasický / premium účet: Pokud klikačka podporuje tuto možnost, můžete si zakoupit vylepšený (premiový) účet – někdy dokonce i ve více variantách. Jeho výhody spočívají ve vyšších výdělcích za klikání (vaše i referallů), více reklam k odkliknutí, nižší ceny při nákupu refů atd.
 • Instantní platba: Okamžité poslání vašich vydělaných peněz do internetové peněženky.
 • Výplata: Kam klikačka posílá peníze.

Známé klikačky

 • Neobux
 • Upbux
 • Growingptc
 • Enbux
 • Utilbux

3 komentáře u „Klikačky za peníze nefungují

 1. Pingback: Přivýdělek vyplňováním průzkumů – Český národní panel

 2. Pingback: SpaceSpy – vydělávejte trávením času na sociálních sítích!

 3. Magda

  HLEDÁTE SPOLEHLIVÝ A DLOUHODOBÝ PROJEKT ?
  TO JE PRÁVĚ TENHLE Garantovaný minimálně do roku 2020.Program zaručuje stabilitu a neskončí jako jiné programy do pár týdnů, nebo měsíců. Jde o dlouhodobý program, protože tvůrce je Jamese Lee Valentina.
  James Lee Valentine je světoznámý motivátor . Je autorem více než 60 knih (Čistá síla, Síla MLM…), které se prodávají na celém světě, včetně České republiky. Po celém světě vede také velmi zajímavé a hojně navštěvované semináře, které se týkají osobního rozvoje a podnikání na internetu.
  POZOR! Můžete vydělávat i bez vkladu!
  Začít zde můžete zdarma bez vložení vlastních peněz.
  Denně si zde můžete vydělat 0,5 USD což je 15 USD za měsíc odklikáním 100 reklam denně.
  Z vydělaných peněz můžete zakoupit balíčky v hodnotě 5, 25, 50 $ , které se Vám zhodnocují.
  Emailovou adresu používejte Gmail.
  Tento program podporuje peněženky SolidTrustPay (STP), Payza, Perfect Money a OKPay a další.

  Registrace: https://mxrevshare.com/?r=magayo

  Tato stránka se pomalu a jistě v průběhu několika týdnů stala mou srdcovkou a takříkajíc pilotním projektem, tudíž je to příležitost, kterou jednoznačně doporučuji každému koho znám (i neznám).
  A proč by ne! Vždyť jen v průběhu prvních čtyřiceti dnů se můj výnos z reklamy(pochopitelně po jisté investici, která je nutná, pokud chcete tuto příležitost pojmout opravdu vážně) vyšplhal na částku mírně přesahující čistý výdělek v klasickém zaměstnání! Kdo by tohle nechtěl? Koho by tohle nezajímalo? A to byl teprve začátek! Pro mně osobně se se tento program již v prvním měsíci zcela jednoznačně životní příležitostí, a příležitosti tohoto typu se prostě nesmí promeškat. Životní příležitost zpravidla člověk dostane jen jednou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *