Jak ušetřit v domácnosti

Chcete mít každý měsíc navíc stovky nebo i tisíce korun? Zkoušeli jste už různými způsoby snížit výdaje vaší domácnosti, ale bez většího efektu? Přinášíme vám nejlepší tipy na to, jak ušetřit peníze v domácnosti.

Jak ušetřit peníze

Bankovní účet od Mbank zdarma


Bankovní účet od mBank zdarma

mBank je internetová banka, která se svým přístupem k zákazníkům a bezpoplatkovou politikou způsobila v České repeblice doslova revoluci. Dnes se mBank řadí mezi nejvýznamnější banky u nás. Tato banka se může pochlubit více než 500 000 spokojených zákazníků!

Založit mKonto zdarma »

Nejlevnější povinné ručení

Srovnejte ceny a nabídky pojišťoven do minuty. Vyberte nejlevnější pojistku a ušetřete až 50 %.

Nejlevnější povinné ručení »

Cashback – získejte nazpět peníze z běžných nákupů

Jak ušetřit peníze v domácnosti – Cashback

Co kdyby vám někdo vrátil několik procent z běžné útraty za produkty do vaší domácnosti? Nemožné? Navštivte weby jako Vratné Peníze nebo Plná Peněženka a uvidíte, že to půjde.

kupi.cz – letáky na akce z obchodů ve vašem okolí


Akční letáky | Kupi.cz

kupi.cz je oblíbený český server, který zobrazuje aktuální letáky z obchodů ve vašem okolí. Jednoduše nastavíte vaši adresu a kupi za vás najde zrovna probíhající akce.

Chcete-li nové letáky obchodů, kde rádi nakupujete, vidět na hlavní stránce, zapněte si hlídání obchodu přímo v letáku. Letáky si můžete nechat zasílat také e-mailem. Letáky obchodů, u kterých jste zaškrtli hlídání, najdete na hlavní stránce pod doporučenými letáky. Hlídat lze i konkrétní produkty i kategorie!

Přejít na kupy.cz »

Nákupní klub ESSENS – získejte ihned 40% slevu na parfémy, kosmetiku a další produkty

Jak ušetřit peníze v domácnosti – ESSENS

Firma ESSENS je na českém trhu od září 2011 a již za tak krátkou dobu získala mnoho členů, kteří odebírají kvalitní produkty pravidelně a za mnohem výhodnější ceny než od prodejců společnosti. Navíc každý má možnost si přivydělat nebo dokonce si vybudovat se společností ESSENS pravidelný příjem, který může být mnohem vyšší, než ten aktuální. S ESSENS můžete vydělávat prodejem i budovat spotřebitelskou síť a díky ní vydělávat nemalé peníze, šetřit nebo prostě jen nakupovat pro radost. Vše záleží na vás!

Nákupní klub ESSENS »

První půjčka oproštěná od úroků a poplatků

Půjčka před výplatou CreditAir

Výplata vám přijde až za několik dní a nutně potřebujete peníze? Nemusíte obtěžovat příbuzné nebo si půjčovat od banky a na dlouhé měsíce nebo roky se vázat. Dokonce ani nemusíte platit nic navíc. Půjčka před výplatou od CreditAir je odlehčená od poplatků a s XXL odkladem splatnosti až 45 dní.

Nezávazně požádat o půjčku CreditAir »

Zonky – půjčky výhodnější než v bance!

250x250.png

Zonky je on-line platforma, která zprostředkovává půjčky mezi lidmi. Bez asitence bank a nebankovních institucí.

Zonky propojuje lidi, kteří si chtějí půjčit peníze, s lidmi, kteří jim je půjčit mohou. Klienti dostávají výhodnější úrok než v bance, investoři zase zhodnocují své peníze lepším úrokem než na jekémkoliv spořicím účtu.

Cílem je půjčit každému, kdo půjčku potřebuje. Zonky půjčuje zodpovědně a férově, takže klienty hodnotí podle relativně přísných kritérií. Zásadně nepůjčuje lidem v exekuci nebo lidem, kterým by hrozila dluhová spirála.

Sjednat výhodnou půjčku od Zonky »

Levná dovolená v Česku – na Vysočině

Levná dovolená na Vysočině

Náš partner kongresový hotel Jehla v srdci ČR nabízí řadu pobytových balíčků za akční ceny. Vyberte si a užijte si levnou dovolenou, wellness pobyt nebo romantický víkend na komfortním hotelu.

Dovolená na Vysočině 2016 se slevou 55 % »

Levná dovolená v Chorvatsku – ubytování v soukromí

Ubytování v Chorvatsku.cz

Další náš partner Ubytování v Chorvatsku.cz vám nabízí možnost jednoduše a rychle najít ubytování v soukromí na Jadranu. Přestaňte vyhazovat peníze za cestovky a drahé hotely a najděte si vlastní komfortní ubytování.

Stáhněte si zdarma e-book autem do Chorvatska.

Používejte notebook místo stolního PC

Je prokázáno, že notebook spotřebuje mnohem méně energie než klasický stolní PC. Pokud chcete snížit výdaje za elektřinu, pak vám notebook pomůže. Samozřejmě to platí v případě, že po vyplnutí vytáhnete napájecí kabel z elektřiny.
[Hlasy: 1 Průměr: 5]