Hotel Jehla Žďár nad Sázavou recenze

Hotel Jehla Žďár nad Sázavou

Hledáte ideální místo pro vaši firemní (nebo jinou) akci? Či si chcete dopřát pohodovou dovolenou nebo kratší několikadenní pobyt pro načerpání nové energie? Pak je pro vás vhodným cílem kongresový hotel Jehla na Vysočině. Tento hotel kategorie ***+ je díky svému umístění v srdci ČR oblíbeným cílem pořadatelů akcí i rodin s dětmi a běžných turistů.

Hotel Jehla (Žďár nad Sázavou) se vyznačuje kvalitními službami, příjemným prostředím a umístěním v krásné krajině Žďárských Vrchů. Hotel před lety prošel rozsáhlou rekonstrukcí pokojů a v roce 2014 i získal ocenění HOTEL ROKU pro kraj Vysočina.

Objekt se od ostatních hotelů odlišuje kongresovými prostory – má jeden velký kongresový sál, pak menší sál a několik salónků, učeben a souvisejících prostor. Je proto skvělým místem pro konference, větší akce, ale i sportovní či jiné pobyty.

Pro běžné klienty hotel nabízí nejrůznější pobytové balíčky. Aktuálně je nejoblíbenější dovolená s dětmi 2016.

Naše zkušenost s hotelem Jehla

Na hotelu jsme byli součástí firemní akce (cca 50 lidí) a následně jsme i vyzkoušeli jeden z relaxačních pobytových balíčků. Upřímně nás při prvním pohledu velmi odradil vzhled budovy – ve srovnání s budovami okolo, které mají novou fasádu, hotel vypadá zašle. Vše se ale změnilo při příchodu do budovy a zvlášť na pokoje.

Hotel před lety prošel zmíněnou rekonstrukcí, která ovlivnila zejména vzhled a vybavení pokojů. Ty poskytují nadstandardní komfort oproti konkurenčním hotelům ve stejné cenové relaci.

Péče o hosty

Hotel Jehla – recenze

Další velkou předností hotelu je péče o hosty. V případě jakéhokoli nedostatku nebo vašeho požadavku na něco jiného stačí zavolat na recepci, která vaše přání buď hned vyřídí, nebo předá vedení hotelu.

Výhody hotelu Jehla

  • moderní konferenční prostory a prostory pro firemní či jiné akce,
  • Umístění v srdci ČR,
  • blízké sjezdy z dálnice D1,
  • pěkné, zrekonstruované pokoje,
  • atraktivní cíle v okolí včetně památky UNESCO,
  • sportovní a jiné vyžití (cyklo / běžkařská trať hned za hotelem, venkovní hřiště…),
  • příjemný personál, který vyjde vstříc.

Nevýhody hotelu Jehla

Největší nevýhodou je jednoznačně omšelý vzhled budovy. Zatímco uvnitř je hotel pěkný a skvěle vybaven, co se týče venku, je opravdu zapotřebí upravit vzhled budovy. Doporučujeme tedy co nejdříve navštívit pokoj a obhlédnout samotný hotel, nebo hezké okolí :-).

Další nevýhodou je to, že zatímco na malých apartmánech (pro 2 osoby) je vana, tak na rodinném není.

Související odkazy k hotelu Jehla

[Hlasy: 0 Průměr: 0]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *