Herbalife zkušenosti

Jednou z nejznámějších nabídek práce z domova je spolupráce s firmou Herbalife. V tomto příspěvku bychom rádi popsali naši zkušenost jak s prací, tak s produkty této firmy.

Práce pro (s) Herbalife

Herbalife – zkušenosti

Má osobní zkušenost s touto firmou je taková, že když jsem měl krátce po střední škole (18 let) a hledal jsem práci na internetu, dostal jsem se na stránky nabízející tajemnou práci z domova. Na stránkách nebylo uvedeno nic konkrétního, ale byly psány velmi přesvědčivým stylem, na který mladý člověk po škole slyší :-). Takže jsem projevil zájem a vyplnil kontaktní (objednávkový) formulář.

To je první věc, která kritiům na Herbalife nesedí. Nevím, jestli se za poslední roky něco v tomto změnilo, ale tehdy měli distributoři zakázáno předem informovat o tom, jakou práci nabízejí. Dostanou zmíněné všeobecné stránky, přes které je mají kontaktovat zájemci.

Po vyplnění formuláře jsem byl vyzván k zaplacení „balíčku práce z domova“ za cca 1 tis. Kč. Balíček přišel, bylo v něm DVD informující o tom, že většina lidí ztrácí čas a potenciál v běžném zaměstnání apod. Stejně jako stránky ale byl velmi obecný – bez konkrétních informací o dané práci.

Pán, který mě „měl na starosti“, také nemohl (nebo nechtěl) sdělit nic konkrétního. Následně jsem byl vyzván k účasti na semináři v Praze. Tam jsem tedy dojel a teprve zde, v sále plném lidí přednášejících o svých úspěších, jsem se dozvěděl o náplni práce.

Poblázněn vidinou úspěchu jsem zainvestoval těžce vydělaných 5 tisíc Kč z brigád do prvního balíčku, který obsahoval základní set hlavních produktů a promo materiály. Pro mě (naštěstí) další spolupráce se společností tímto skončila, neboť mě můj distributor tlačil do následného nákupu zbytečně drahého balíčku v řádu desítek tisíc korun.

Pro mě tak spolupráce s Herbalife skončila. Investoval jsem do ní čas a ztratil cca 6 tis. Kč. Tím rozhodně nechci říct, že se pomocí Herbalife nedá pěkně vydělávat, právě naopak. Nicméně tato práce není pro každého a také velmi záleží na vašem sponzorovi, který vás do práce přivede. Na toho já jsem bohužel neměl štěstí.

Shrnutí práce pro Herbalife

 • Jedná se o MLM.
 • Je potřeba živnostenské oprávnění.
 • Do práce musíte zainvestovat do nákupu produktů.
 • Rozhodně není pro každého, ale pro podnikavé lidi, kteří skousnou neúspěchy, umí prodávat atd.
 • Distributoři měli (nebo stále mají) nakázáno nesdělovat konkrétní obsah práce (ani pro jakou firmu), dokud zájemce nepřijede na seminář.
 • Dost drahé produkty, které se špatně prodávají běžným klientům.

Herbalife produkty

Herbalife produkty jsou na špičkové úrovni, to je bez debat. Proto také s firmou spolupracují osobnosti, mezi nimiž nechybí např. Cristiano Ronaldo. Jejich nevýhodou je ale zmíněná vysoká cena. Distributoři mají na jednotlivých kusech zpravidla vysokou marži, protože kromě produktů prodávají i poradenství. A v tom může být problém. Jednak se z člověka ihned po zakoupení produktů defacto stane výživový poradce a také se může snažit vnutit klientovi co nejdražší produkty namísto toho, aby mu skutečně optimálně pomohl.

Reference a zdroj

Máte s Herbalife zkušenosti? Přidejte komentář.

1 komentář u „Herbalife zkušenosti

 1. Alis

  Pokud si chcete opravdu vidělat peníze,a tim myslím deseti tisíce měsíčně,pro extra šikovné postupem času až stovky tisíc měsíčně.. Pokud se chcete zapojit,zúčastnit a veďet více informací ohledně,reálného viďelávání z pohodlí domova napište mi na email : alis.novak13@gmail.com
  Vše vám vysvětlím a odpovím na vaše otázky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *