Domov pro seniory na Vysočině přijímá předběžné rezervace

Hledáte ideální místo, kde byste vy nebo vaši blízcí strávili podzim života? Připravovaný domov pro seniory na Vysočině začal přijímat předběžné objednávky na ubytování a služby klientům. Cílovou skupinou jsou aktivní senioři bez výrazných pohybových omezení a zdravotních komplikací, pro které je nachystáno až 80 bytů s jedním či dvěma lůžky.

O chystaném domovu (penzionu) pro seniory

Na rozdíl od běžných domovů tento nabízí jak pohodlné ubytování, tak rozsáhlou nabídku služeb. Objekt je součástí kongresového hotelu Jehla, takže svým klientům zajistí služby, jež obvykle realizují externí dodavatelé (strava, prádelna, úklid). Navíc se management hotelu bude starat i o zábavní program a společenské akce.

Proč Vysočina?

Krajina uprostřed ČR není jen zastávkou mezi Prahou a Brnem. Je tomu přesně naopak. Vysočina oplývá nádhernou přírodou a je klidnou alternativou oproti rušným ulicím velkých měst. Pokud si chcete odpočinout, načerpat novou energii a navštívit řadu zajímavých míst, je ideální volbou – pro krátký výlet i pro několik let zde strávených.

Žďár nad Sázavou, kde je domov pro seniory umístěn, je moderní okresní město s řadou pamětihodností, z nichž nejvýznamější je kostel Zelená Hora, památka UNESCO. Město má přes 20 000 obyvatel a leží v centrální části Českomoravské vrchoviny ve Žďárských vrších na řece Sázavě.

Domov pro seniory se nachází v klidné části města, zároveň je však vzdálen ani ne 10 minut od centra. Přímo za budovou se nachází cyklostezka (v zimě běžkařská trať). Objekt dále disponuje několika hřišti, garážemi a dalšími prostory, jež budou klientům volně k dispozici.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte provozovatele. Ceny služeb budou odpovídat celorepublikovému průměru. Jelikož je projekt teprve ve fázi příprav, je možné realizovat i individuální úpravy bytových jednotek apod.

Domov pro seniory »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *