Domácí práce přímo od firmy

Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Na této stránce jsme shromáždili pouze fungující způsoby výdělku. Skutečná domácí práce od firmy existuje – jen je potřeba být obezřetný a nevybrat první nabídku, která vás zaujme. Pak budete mít jistotu, že právě váš způsob výdělku bude bez komplikací a zádrhelů.

Chcete mít přehled o aktualitách a nových nabídkách? Přidejte se na naši facebook stránku a odebírejte newslettery

.

Domácí práce – nabídky

Přejděme ke konkrétním možnostem vydělávání peněz z pohodlí vašeho domova:

Sociální síť SpaceSpy – buďte placení za zábavu!

Trávíte hodně času na Facebooku nebo jiné sociální síti? Co kdyby vám za to někdo platil? Nevěříte? Čtěte dál!

Essens - výdělek s českou kosmetickou společností, která prostřednictvím svých členů nabízí kvalitní parfémy a kosmetiku.

Pokud se zaregistrujete do SpaceSpy, za příjem reklamního sdělení získáte 0,06 €. V případě, že si zaplatíte doživotní prémiové členství (10 €), zvýší se vám výdělek za příjem reklamy na 0,1 € a navíc budete moci doporučovat síť ostatním členům a mít z toho provize.

Vydělávat se SpaceSpy »

Parfémy a kosmetika Essens

Práce na doma – Parfémy Essens

Essens - výdělek s českou kosmetickou společností, která prostřednictvím svých členů nabízí kvalitní parfémy a kosmetiku.

Firma ESSENS je na českém trhu od září 2011 a již za tak krátkou dobu získala mnoho členů, kteří odebírají kvalitní produkty pravidelně a za mnohem výhodnější ceny než od prodejců společnosti. Navíc každý má možnost si přivydělat nebo dokonce si vybudovat se společností ESSENS pravidelný příjem, který může být mnohem vyšší, než ten aktuální. S ESSENS můžete vydělávat prodejem i budovat spotřebitelskou síť a díky ní vydělávat nemalé peníze, šetřit nebo prostě jen nakupovat pro radost. Vše záleží na vás!

Nákupní klub ESSENS »

Psaní textů

Výdělek psaním

Baví vás psaní? Přeměňte svůj koníček do výdělečnné činnosti. Jak? Na českém internetu existuje ověřený systém založený na tom, že inzerenti hromadně zadávají poptávky textů, na které můžete zareagovat. Pokud se s inzerentem dohodnete, je zakázka vaše. Pokud nejste rodilý psavec, vůbec to nevadí. Inzerenti totiž dávají přednost spíše spolehlivosti, protože najít spolehlivého dodavatele textů je obtížné. Jestliže budete mít hodně referencí a vysokou procentuální spolehlivost ve statistikách svého profilu, máte obrovskou výhodou oproti jiným psavcům.

Více informací o této možnosti přivýdělku a o tom, jak získat co nejvíce zakázek najdete zde

.

Vratné Peníze

Vratné Peníze – vydělávejte na běžných nákupech

Nepřímá možnost přivýdělku, která vám ušetří stovky nebo i tisíce korun. Každý z nás nakupuje. Co kdybyste získali za každý nákup jídla, drogerie nebo i dovolené až 15 % utracených peněz zpět? Je to možné díky systému Vratné Peníze.

Více informací a naši osobní zkušenost s tímto systémem najdete na stránce Vratné Peníze – recenze.

Domácí hotel na Airbnb

www.airbnb.cz

Máte doma nebo jinde volné místnosti k obývání? Využijte toho! www.airbnb.cz je oblíbená mezinárodní platforma s miliony uživatelů, která spojuje ty, jenž nabízejí prostory k obývání (hostitelé) s těmi, kteří hledají krátkodobé nebo i dlouhodobé ubytování.

Pro vás jako hostitele může být zajímavým přivýdělkem a vedlejším příjmem do domácnosti, ale i plnohodnotnou podnikatelskou příležitostí.

Vydělávat jako hostitel na Airbnb »

Sousedská výpomoc

Domácí práce – sousedská výpomoc

Propojení obyčejných lidí mezi sebou nikdy nebylo snadnější. Na českém internetu aktuálně existují dvě služby – Člověk k ruce a Super Soused –, které jsou založeny na sousedské výpomoci. Zaregistrujte se v nich, vyplňte si údaje u svého profilu a reagujte na poptávky zaměřené na domácnost. Můžete vydělávat úklidem, hlídáním dětí a mnoha dalšími činnostmi.

Pořádejte vlastní kurzy

Máte už dost podvodných nabídek práce? Hledáte skutečný přivýdělek, nebo i hlavní výdělečnou činnost? Představujeme vám další, fungující způsob výdělku. Začněte pořádat vlastní kurzy a vydělávat na tom.

Tyto systémy máme sami ověřené a vydělali jsme díky nim přes 90 000 Kč!

FM Group

FM Group práce na doma

Práce doma - spolupráce s firmou FM Group. Firma FM Group je nejdynamičtější kosmetickou společností na světě, a proto zde má velké možnosti úplně každý. Firma FM Group dokázala během 4 let své existence vytvořit oficiální pobočky ve více jak 40 státech světa. Nabízí několik možností spolupráce.

Spolupráce s FM GROUP »

EURONA by CERNY

EURONA by CERNY je česká firma, která vyrábí oblíbené drogistické zboží, úklidové prostředky a kosmetiku. Produkty této firmy se vyznačují tím, že neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. V České republice má společnost mnoho spokojených zákazníků a nabízí možnost zajímavého přivýdělku nebo i hlavní výdělečné činnosti.

Informace o firmě:

  • Na trhu více než 17 let
  • Kvalitní produkty netestované na zvířatech
  • 100% garance kvality – pokud vám zboží nebude vyhovovat, můžete ho vrátit
  • Žádné povinné odběry, obnovovací poplatky apod.
  • Podpora společnosti při vašem startu (program ÚSPĚŠNÝC START a jiné)

Spolupráce s EURONA by CERNY »

[Hlasy: 5 Průměr: 4]

9 komentářů u „Domácí práce přímo od firmy

  1. Martina

    Dobrý den, měla bych zájem odomácí práci na doma. Kompletace per ,plnění obálek, děkuji Kodádková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlá půjčka CreditOn