Domácí práce od firmy

Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Na této stránce jsme shromáždili pouze fungující způsoby výdělku. Skutečná domácí práce od firmy existuje – jen je potřeba být obezřetný a nevybrat první nabídku, která vás zaujme. Pak budete mít jistotu, že právě váš způsob výdělku bude bez komplikací a zádrhelů.

Chcete mít přehled o aktualitách a nových nabídkách? Přidejte se na naši facebook stránku a odebírejte newslettery. Nezapomeňte se podívat na další nabídky v sekci práce z domu bez poplaktů – inzeráty

Domácí práce – nabídky

Přejděme ke konkrétním možnostem vydělávání peněz z pohodlí vašeho domova:

Sociální síť SpaceSpy – buďte placení za zábavu!

Trávíte hodně času na Facebooku nebo jiné sociální síti? Co kdyby vám za to někdo platil? Nevěříte? Čtěte dál!

Pokud se zaregistrujete do SpaceSpy, za příjem reklamního sdělení získáte 0,06 €. Hlavní výdělek však spočívá v doporučování této sociální sítě ostatním. Pokud znáte populární mobilní aplikaci Liftago, možná víte, že se mezi běžnými lidmi rozšířila díky sociálnímu marketingu. Jakmile byla dost rozšířená, systém provizí za doporučování byl zrušen. U SpaceSpy očekáváme to samé. Jestliže tedy chcete být u zrodu nového fenoménu a vydělat peníze, začněte co nejdříve.

Pokud se zaregistrujete přes nás, nabízíme vám plnou podporu. A to včetně vložení vašich doporučovacích odkazů na tyto stránky!

Vydělávat se SpaceSpy »

Parfémy a kosmetika Essens

Práce na doma – Parfémy Essens

Essens - výdělek s českou kosmetickou společností, která prostřednictvím svých členů nabízí kvalitní parfémy a kosmetiku.

Firma ESSENS je na českém trhu od září 2011 a již za tak krátkou dobu získala mnoho členů, kteří odebírají kvalitní produkty pravidelně a za mnohem výhodnější ceny než od prodejců společnosti. Navíc každý má možnost si přivydělat nebo dokonce si vybudovat se společností ESSENS pravidelný příjem, který může být mnohem vyšší, než ten aktuální. S ESSENS můžete vydělávat prodejem i budovat spotřebitelskou síť a díky ní vydělávat nemalé peníze, šetřit nebo prostě jen nakupovat pro radost. Vše záleží na vás!

Nákupní klub ESSENS »

Psaní textů

Výdělek psaním

Baví vás psaní? Přeměňte svůj koníček do výdělečnné činnosti. Jak? Na českém internetu existuje ověřený systém založený na tom, že inzerenti hromadně zadávají poptávky textů, na které můžete zareagovat. Pokud se s inzerentem dohodnete, je zakázka vaše. Pokud nejste rodilý psavec, vůbec to nevadí. Inzerenti totiž dávají přednost spíše spolehlivosti, protože najít spolehlivého dodavatele textů je obtížné. Jestliže budete mít hodně referencí a vysokou procentuální spolehlivost ve statistikách svého profilu, máte obrovskou výhodou oproti jiným psavcům.

Více informací o této možnosti přivýdělku a o tom, jak získat co nejvíce zakázek najdete zde

.

Vratné Peníze

Vratné Peníze – vydělávejte na běžných nákupech

Nepřímá možnost přivýdělku, která vám ušetří stovky nebo i tisíce korun. Každý z nás nakupuje. Co kdybyste získali za každý nákup jídla, drogerie nebo i dovolené až 15 % utracených peněz zpět? Je to možné díky systému Vratné Peníze.

Více informací a naši osobní zkušenost s tímto systémem najdete na stránce Vratné Peníze – recenze.

Vlastní e-shop zdarma

Pořiďte si plnohodnotný e-shop pro přeposílání objednávek zdarma

Dovolte, abychom vám představili další fungující způsob výdělku z domova. Je jím služba AffiloShop, která vám umožní zcela zdarma vytvořit plnohodnotný, moderní a uživatelsky přívětivý internetový obchod, přičemž ten bude postaven na affiliate marketingu. To znamená, že objednávky, které přes váš e-shop vzniknou, vyřídí mateřský obchod a vy z toho budete mít provizi (aktuálně od 7 – 23 % z hodnoty objednávky).

Domácí hotel na Airbnb

www.airbnb.cz

Máte doma nebo jinde volné místnosti k obývání? Využijte toho! www.airbnb.cz je oblíbená mezinárodní platforma s miliony uživatelů, která spojuje ty, jenž nabízejí prostory k obývání (hostitelé) s těmi, kteří hledají krátkodobé nebo i dlouhodobé ubytování.

Pro vás jako hostitele může být zajímavým přivýdělkem a vedlejším příjmem do domácnosti, ale i plnohodnotnou podnikatelskou příležitostí.

Vydělávat jako hostitel na Airbnb »

Sousedská výpomoc

Domácí práce – sousedská výpomoc

Propojení obyčejných lidí mezi sebou nikdy nebylo snadnější. Na českém internetu aktuálně existují dvě služby – Člověk k ruce a Super Soused –, které jsou založeny na sousedské výpomoci. Zaregistrujte se v nich, vyplňte si údaje u svého profilu a reagujte na poptávky zaměřené na domácnost. Můžete vydělávat úklidem, hlídáním dětí a mnoha dalšími činnostmi.

Pořádejte vlastní kurzy

Máte už dost podvodných nabídek práce? Hledáte skutečný přivýdělek, nebo i hlavní výdělečnou činnost? Představujeme vám další, fungující způsob výdělku. Začněte pořádat vlastní kurzy a vydělávat na tom.

Tyto systémy máme sami ověřené a vydělali jsme díky nim přes 90 000 Kč!

FM Group

FM Group práce na doma

Práce doma - spolupráce s firmou FM Group. Firma FM Group je nejdynamičtější kosmetickou společností na světě, a proto zde má velké možnosti úplně každý. Firma FM Group dokázala během 4 let své existence vytvořit oficiální pobočky ve více jak 40 státech světa. Nabízí několik možností spolupráce.

Spolupráce s FM GROUP »

EURONA by CERNY

EURONA by CERNY je česká firma, která vyrábí oblíbené drogistické zboží, úklidové prostředky a kosmetiku. Produkty této firmy se vyznačují tím, že neškodí našemu zdraví a životnímu prostředí. V České republice má společnost mnoho spokojených zákazníků a nabízí možnost zajímavého přivýdělku nebo i hlavní výdělečné činnosti.

Informace o firmě:

 • Na trhu více než 17 let
 • Kvalitní produkty netestované na zvířatech
 • 100% garance kvality – pokud vám zboží nebude vyhovovat, můžete ho vrátit
 • Žádné povinné odběry, obnovovací poplatky apod.
 • Podpora společnosti při vašem startu (program ÚSPĚŠNÝC START a jiné)

Spolupráce s EURONA by CERNY »

[Hlasy: 13 Průměr: 3.3]

22 komentářů u „Domácí práce od firmy

  1. Peter

   Zdravim,

   Mam zajem o praci na doma – kompletace materialu, vyplnovani dotazniku online a podobne cinnosti. Dekuji.

   Maly

 1. Martina

  Dobrý den, měla bych zájem odomácí práci na doma. Kompletace per ,plnění obálek, děkuji Kodádková

 2. Zdeňka

  Mám zájem o práci na doma,ale bez jakývkoliv poplatků. Děkuji za pochopení , s pozdravem Zdeňka

 3. Zdeňka

  Mám zájem o práci na doma,ale bez jakýchkoliv poplatků. Děkuji za pochopení , s pozdravem Zdeňka

 4. Nikol

  Dobrý den, mám zájem o kompletaci per a plnění obálek. Nabídky jen bez prvotních poplatků, děkuji.

 5. Michaela

  Dobrý den měla bych zájem o práci na doma. Sháním už dlouho nějakou práci a pořád nic všecko jen,že chtějí peníze a když jim je člověk pošle,tak pak žádnou práci nedostane. Prosím o práci na doma bez podvodu a poplatků předem. Děkuji Láznická

 6. Zahradkova Pavla

  Dobry den mela bych zajem o kompletaci per.aj,plneni obalek a podobne bez prvotniho poplatku.Jsem samozivitelka na materske a nemam na zaplaceni prvotniho poplatku dekuji za pochopeni.P.Zahradkova

 7. A.Luxová

  Dobrý den,
  sháním manuální práci na doma, jako je plnění obálek, kompletace apod. Bez prvotních poplatků, na ty peníze nemám.
  Děkuji
  A.Luxová

 8. Kamila Leskourová

  Dobrý den,

  sháním přivýdělek ve formě manuální práce nebo i přepisování materiálů. Práci na HPP mám, ale každá „koruna navíc“ se vždy hodí. Prosím o přivýdělky bez vstupních poplatků. Děkuji za nabídky.

 9. Milluše Malotová

  mám zájem o manuálni práci bez poplatku mám volneho času tak ho potřebuji zaplnit.dekuji za odpověd

 10. Věra Lešková

  Dobrý den,
  mám zájem o domácí práci bez poplatků – např. kompletace per, plnění obálek apod. Možno i na HPP.Děkuji za nabídky.
  V.Lešková

 11. Marie Vesela

  Mam zajem o praci na doma – kompletace materialu, vyplnovani dotazniku online a podobne cinnosti. Dekuji.Veselá

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rychlá půjčka CreditOn
Tuto microsite vytvořil SEO konzultant.