Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Pomůžeme vám! Zde najdete pouze fungující způsoby výdělku. Skutečná domácí práce existuje – jen je potřeba být obezřetný a nevybrat první nabídku, která vás zaujme. Pak budete mít jistotu, že právě váš způsob výdělku bude bez komplikací a zádrhelů.

Přivýdělek z domova – nabídky

Vedle hlavních druhů prací jsou zde i různé nabídky zajímavého přivýdělku:

Přejděme ke konkrétním možnostem vydělávání peněz z pohodlí vašeho domova:

Momentálně pracujeme na novém obsahu. V příštích týdnech rozšíříme obsah stránek včetně sekce podvody, kde najdete popis podvodných nabídek práce na doma. Pro aktuality se přidejte na naši facebook stránku.

Pokud budete chtít s něčím poradit, kontaktujte nás.

Psaní textů

Výdělek psaním

Baví vás psaní? Přeměňte svůj koníček do výdělečnné činnosti. Jak? Na českém internetu existuje ověřený systém založený na tom, že inzerenti hromadně zadávají poptávky textů, na které můžete zareagovat. Pokud se s inzerentem dohodnete, je zakázka vaše. Pokud nejste rodilý psavec, vůbec to nevadí. Inzerenti totiž dávají přednost spíše spolehlivosti, protože najít spolehlivého dodavatele textů je obtížné. Jestliže budete mít hodně referencí a vysokou procentuální spolehlivost ve statistikách svého profilu, máte obrovskou výhodou oproti jiným psavcům.

Více informací o této možnosti přivýdělku a o tom, jak získat co nejvíce zakázek najdete zde

.

Přejít na přivýdělek »

Pořádejte vlastní kurzy

 Pro on-line kurzy je tu projekt Kurzyproradost.cz

Máte už dost podvodných nabídek práce? Hledáte skutečný přivýdělek, nebo i hlavní výdělečnou činnost? Představujeme vám další, fungující způsob výdělku. Podívejte se, jak pořádat vlastní kurzy a vydělávat na tom.

Pořádejte vlastní kurzy »

Práce na doma – Mikropráce


Stovkomat

Pracujte z domova díky nové službě u nás, která je inspirovaná úspěšným trendem ze zahraničí. Jak to funguje? Nabízejte tzv. mikropráce, neboli jednoduché úkony, jako je například překlad do cizího jazyka, napsání slohové práce nebo třeba doporučení dobré restaurace. Takto si lze přivydělat i několik tisíc měsíčně.

Přejít na přivýdělek se Stovkomatem »

Přivýdělek s Mimibazarem

Supermáma na Mimibazaru

Mimibazar už dávno není jen diskuzní fórum. Největší tuzemský web pro maminky nabízí také pohodlnou možnost přivýdělku. Problém ovšem nastane tehdy, chce-li nová uživatelka začít úspěšně prodávat a nakupovat. Do nedávna nebylo řešení. Vše se změnilo, když vyšel nový český e-book, jehož autorkou je zkušená obchodnice, která krok za krokem provádí systémem.

E-book vás do posledního detailu seznámí s fungováním stránek Mimibazar a naučí vás, jak se stát oblíbenou obchodnicí, která nemá nouzi o nové zakázky. Budete tak moci vylepšit váš rodinný rozpočet.

„Supermáma na Mimibazaru aneb Kompletní průvodce nejoblíbenější českou webstránkou pro mámy“

Přejít na e-book o Mimibazaru »

Louis Lovelo – nehtová kosmetika

Práce na doma – Louis Lovelo – nehtová kosmetika

Slovenská firma dva roky připravovala svůj projekt, který u našich sousedů oficiálně odstartoval na konci minulého roku a prvního ledna i u nás. Hlavním produktem je kvalitní nehtová kosmetika – firma se však zabývá i další zbožím a bude postupně rozšiřovat sortiment do podoby moderního obchodního domu a nákupní galerie. Nabízí se mnoho možností výdělku – od běžného prodeje zákazníkům, přes budování struktury, až po velkoobchod.

Objednávky probíhají na bázi moderního internetového obchodu.

Registrace je zcela zdarma a k ničemu se jejím provedením nezavážete. Žádné povinné odběry apod. Po registraci získáte více jak 20% slevu na veškerý sortiment. Při úspěšné spolupráci můžete čerpat další výhody.

Výhody Louis Lovelo

  • Vysoce kvalitní produkty
  • Moderní e-shop
  • Novinka na českém trhu
  • Podpora sponzorů
  • Vše naprosto zdarma – k ničemu se nezavazujete

Jedná se o novinku na u nás, což otevírá možnost rychle si vytvořit síť spolupracovníků. Právě probíhají první semináře a další akce. Jelikož je kosmetika obecně hojně vyhledávanou oblastí, je zde zajímavý potenciál výdělků.

Přejít na práci na doma s Louis Lovelo »

Revoluční Příjem

Práce na doma – Revoluční Příjem

V tomto projektu vyděláváte peníze dvojím způsobem – investováním do zlata a zprostředkováním těchto investic.

Nejprve získáte zdarma přístup do své virtuální kanceláře. Poté vám přidělíme váš vlastní jedinečný odkaz směřující na tyto stránky, např. http://www.revolucni-prijem.cz/1ACFCF.

Přejít na práci na doma s Revolučním Příjmem »

Parfémy a kosmetika Essens

Práce na doma – Parfémy Essens

Essens – výdělek s českou kosmetickou společností, která prostřednictvím svých členů nabízí kvalitní parfémy a kosmetiku.

Firma ESSENS je na českém trhu od září 2011 a již za tak krátkou dobu získala mnoho členů, kteří odebírají kvalitní produkty pravidelně a za mnohem výhodnější ceny než od prodejců společnosti. Navíc každý má možnost si přivydělat nebo dokonce si vybudovat se společností ESSENS pravidelný příjem, který může být mnohem vyšší, než ten aktuální. S ESSENS můžete vydělávat prodejem, budovat spotřebitelskou síť a díky ní vydělávat nemalé peníze, šetřit nebo prostě jen nakupovat pro radost. Vše záleží na vás!

Přejít na práci na doma s Essens »

Evropské centrum odškodného – EVCO

EVCO

Jsme jedinou firmou v ČR, která nabízí odškodnění na zdraví z dopravních nehod, tedy žádné konkurenční prostředí v rámci jiných firem! Klienta společnosti Evco naše služby nestojí ani korunu což je velmi důležité!

Průměrné odškodnění pro klienta Evropského centra odškodného je 154 000 Kč a obchodní zástupce dostává z této částky 4 – 16% (v průměru 6 – 24 tisíc Kč).

Velikost provize záleží na celkovém množství vámi uzavřených smluv s klienty, případně na množství smluv uřavřených vašimi spolupracovníky, které si samy najdete, ale my je vyškolíme za vás!

Spolupráce – Evropské centrum odškodného »

FM Group

FM Group práce na doma

Práce doma – spolupráce s firmou FM Group. Firma FM Group je nejdynamičtější kosmetickou společností na světě, a proto zde má velké možnosti úplně každý. Firma FM Group dokázala během 4 let své existence vytvořit oficiální pobočky ve více jak 40 státech světa. Nabízí několik možností spolupráce.

FM Group – nejlevnější parfémy na internetu »