Přivýdělek vyplňováním průzkumů – Český národní panel

Český národní panel

Český národní panel je platforma s nějakou tou historií. Na rozdíl od jiných systémů zaměřených na přivýdělek z domova na PC nabízí přivýdělek čistě formou vyplňování dotazníků a výzkumů (tu má ale mnohem propracovanější). Za vyplnění dotazníku získáte tzv. oplatky, jež můžete směnit za peníze nebo zboží z katalogu produktů.

Vydělávat s ČNP »

Podle údajů, které vyplníte u svého profilu, vám systém bude předkládat vhodné dotazníky, ankety a výzkumy. ČNP je určen českým občanům starším 15 let. Systém funguje již roky a může představovat zajímavý přivýdělek v případě, že budete patřit do skupin, které budou inzerenty zajímat.

Dotazníky sice nezbohatnete, ale…

Je jasné, že vyplňováním výzkumů sice nezbohatnete, ale může se jednat o vítanou možnost, jak přilepšit rodinnému rozpočtu. Z recenzí a hodnocení uživatelů na Facebookové stránce vyplývá, že většina uživatelů má ČNP jako občasné přilepšení, kdy jednou za několik měsíců smění oplatky za zboží z katalogu nebo peníze. Oceňujeme dlouholetost a ověřenost systému. Na rozdíl od klikaček za svou aktivitu získáte odměnu.

Jak vydělat nejvíc oplatků? Jelikož výzkumy jsou cílené na konkrétní skupiny respondentů, doporučujeme důkladně vyplnit svůj profil:
Český národní panel

Vydělávat s ČNP »
[Hlasy: 3 Průměr: 5]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *