Archiv autora: mefiklo

Aktuální nabídky práce z domu – listopad 2017

Níže najdete aktuální inzeráty a nabídky na práci z domu. Pokud máte zájem i o individuální poptávky od firem, které nás kontaktují, přidejte se do naší VIP databáze. Všechny nabídky vám budeme zasílat přednostně. Hledám práci »

Vydělej si do Vánoc prodejem knih. Od 15ti let!

Peníze na ruku každý pátek 50% provize (odměna z každé prodané knihy) Žádné vstupní poplatky Přivýdělek od 20. 11. - 20. 12. 2017.

Administrativní pracovník

Nabízíme práci v administrativě.
Pracovní pozice: administrátor.
Vzdělání: není vyžadovano (školení zajištěno).
Místo: Práce doma (na internetu). Jednou ročně se budou pořádat konference, kde zaměstnanci budou seznámeni s novinkami.
Délka práce: dlouhodobě (je možnost častečného úvazku).
Pracovní doba: pružná pracovní doba a cíle, které si nastavíte sami.
Bližší informace a registrační formulář na: Ldprojekty.com/prace.html

C# vývojář

Budeš součástí českého týmu s mnoholetou praxí a silným zázemím, jehož náplní je vývoj řešení pro zákazníky nejen v papírenském průmyslu. Jedná se o vývoj zcela nového řešení za použití nejnovějších technologií na základě požadavků zákazníka. Hledáme spolupráci na dlouhodé úrovni - min. 3 roky.

Administrace + Sociální média v Němčině

Hledáme kolegyni nebo kolegu na hlavní pracovní poměr do mladého kolektivu v rostoucí firmě.

Náplň práce: administrace e-shopu, facebook příspěvky, zákaznická podpora, běžná administrace. Jedná se o Německý e-shop.

Nabízíme: mladý kolektiv, přivýdělky, práci z domu, férové jednání

Telefonický výzkum – dotazování a zaznamenávání odpovědí do elektronické verze dotazníku

Chcete dostávat pracovní nabídky s předstihem na váš e-mail? Vstupte do naší VIP databáze. Firmy nás průběžně kontaktují s nabídkami práce – vstupem do databáze se nich obratem dozvíte.

Společnost Nielsen Admosphere, a.s., výzkumná agentura s širokým portfoliem produktů a služeb v oblasti marketingových a mediálních výzkumů, analýz a zpracování dat, hledá telefonní OPERÁTORY do CATI STUDIA.

Náplň práce:

Nabízíme:

  • Možnost volání z domova
  • Volání i o víkendech
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zajímavé finanční ohodnocení – 80-125 Kč/hod.
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Vstupní školení

Požadujeme:

  • Minimální věk 16 let
  • Komunikativnost, spolehlivost a pečlivost
  • Příjemný projev, pozitivní osobnost, odolnost vůči stresu
  • Dobrou znalost PC
  • V případě volání z domova – vlastní počítač/notebook, sluchátka s mikrofonem, MS Office

V případě zájmu prosím zašlete CV na email jobs@admosphere.cz nebo volejte na telefonní číslo +420 222 717 763.

[Hlasy: 4 Průměr: 4]

Až 100 000 Kč na libovolné účely se schválením do několika minut

Nebankovní půjčka Lendon

Oblast nebankovních půjček má špatnou pověst. A není se čemu divit. Velká část hráčů v tomto sektoru se zaměřuje na zoufalé klienty, kterým v bance nepůjčí, a mají pro ně připraveny nejen přemrštěné úroky, ale i spoustu nepříjemných překvapení „bokem“. Stačí chvíli hledat a najdete diskusní fóra plná napálených lidí. Ti často využili na první pohled lákavé nabídky od neznámé firmy, aby pak zjistili, že v lepším případě půjčku násobně přeplatí, v tom horším případě je už při několikadenním zpoždění se splátkou čekaly návštěvy vymahačů u nich v práci, nebo přímo exekuce.

Do tohoto segmentu trhu ale právě vstupuje společnost Creamfinance, která má letité zkušenosti s poskytováním SMS půjček a služby stejné kvality chce poskytnout novým zákazníkům. Nebankovní půjčka Lendon se odlišuje naprostou transparentností, renomé mezinárodní společnosti a především tím, že vás nepřivede „na buben“. Společnost prověřuje bonitu klienta a jejím cílem je navázat s ním dlouhodobý a oboustranně výhodný obchodní vztah.

Většina klientů Creamfinance využívá služeb společnosti opakovaně po dlouhou dobu. Vědí totiž, že firma si nemůže dovolit poskytovat nekvalitní služby, at už kvůli své pověsti a tvrdému konkurenčnímu boji. S Lendon půjčkou budete od začátku vědět, kolik a kdy zaplatíte, a v případě komplikací se se společností snadno domluvíte.

Celý příspěvek

[Hlasy: 1 Průměr: 1]

Legendární StarCraft zdarma!

Akce zdarma – StarCraft

Proslulá počítačová hra StarCraft byla uvolněna zdarma, a to i včetně datadisku Brood War a nejnovějšího patche.

Prestižní pracovní obuv pro hodinové manžele

Pracovní obuv

Sousedské služby jsou stále oblíbenější formou přivýdělku. Pokud jste manuálně zruční a spolehliví, můžete díky webům jako Člověk k ruce nebo Super Soused jednoduše najít zajímavý příjem a nabízet vaše služby širokému okolí. V tomto příspěvku vám poradíme, kde za dobrou cenu získat kvalitní pracovní obuv, jež vám vydrží dlouhé roky. A to s dopravou zdarma.

[Hlasy: 1 Průměr: 4]

Cashback 2017

Cashback portály jsou založeny na jednoduchém principu. Přihlásíte se do nich, poté přejdete do vašeho oblíbeného e-shopu, nakoupíte, a získáte část peněz z vaší útraty nazpět. Může se jednat až o desítky procent, jež tak dostanete za běžné nákupy, které byste stejně musely udělat!

Jelikož je u nás více cashback portálů, připravili jsme pro vás tento přehled. Vyberte si ten portál, který vám dá nejvíc peněz nazpět! Postupně přidáváme hlavní portály i jejich srovnání cashbacku u nejoblíbenějších obchodů.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: cashback portály umožňují získat odměnu za to, že je doporučíte přátelům (jde o tzv. startovací bonus, který získáte vy i přítel, který se přes vás zaregistruje). Ovšem pozor: tento bonus se vám (a příteli) připočte zpravidla až po prvním nákupu dotyčného. A počet lidí, jež můžete doporučit, je někdy omezen (např. max 20). Ujistěte se tedy, že člověk, jemuž cashback portál doporučíte, o něj má skutečně zájem a občas přes něj nakoupí – jinak bude zbytečně zabírat místo v seznamu vámi přivedených uživatelů a nic z něj mít nebudete!

Cashback

Tipli – nejnovější u nás

Cashback Tipli.cz
Nejnovější cashback portál u nás, který láká nové zákazníky na nejvyšší cashback odměny i nejvyšší úvodní bonus! Může se jednat až o 33 % (u speciálních akcí i více)!

Výhody Tipli

  • Startovací bonus pro vás: 250 Kč
  • Bonus za přivedení kamaráda: 500 Kč (250 Kč pro vás, 250 Kč pro něj)
  • Můžete doporučit až 20 kamarádů, přátel, známých.
Minimální výplata: 1 Kč, bonusové odměny lze vyplatit od 100 Kč Vydělávat s Tipli »

Plná Peněženka – dlouholetá tradice

Zaběhnutý a důvěryhodný cashback portál.

Výhody Plné Peněženky

  • Startovací bonus pro vás: 50 Kč
  • Provizní program: Doporuč a získej: Doporučte kamarády a získejte až 8 000 Kč
  • Získejte 400 Kč za každého kamaráda!

Minimální výplata: 1 Kč, bonusové odměny lze vyplatit od 100 Kč

Registrace do Plná peněženka »

Vratné Peníze – další ověřený portál

Cashback Vratné Peníze

Další oblíbený a důvěryhodný cashback portál.

Výhody Vratných Peněz

  • Při nákupu nad 2 500 Kč je připsán další bonus 100 Kč (bonus se dále zvětšuje)
  • Doporučení příteli za 100 Kč

Minimální výplata: 300 Kč, bonusové odměny lze vyplatit od 100 Kč

Zaregistrovat se na Vratné peníze »

Peníze zpět z nákupů – doporučte ostatním a získejte 10 000 Kč!

Jak ušetřit peníze? Po dlouhé době se u nás objevil nový cashback portál Tipli, který vám vrátí peníze z běžných nákupů. Aby se odlišil od ostatních, nabízí nejvyšší cashback – až 33 % peněz nazpět! Nakupovat už nyní můžete ve více jak 350 obchodech, od těch největších po menší a specializované. Navíc jej můžete doporučit ostatním. Zaregistrujte se zdarma a sami vyzkoušejte!

Vydělávat s Tipli »

Tipli – recenze a zkušenosti

[Hlasy: 4 Průměr: 3.8]

Zaručený výdělek 8 000 Kč

Vydělejte si 8 000 Kč s Plnou peněženkou

Plná peněženka rozjela před Vánoci partnerský program Doporuč a získej kde si můžete vydělat krásných 8 000 Kč za doporučení svých známých. Tento způsob výdělku doporučujeme vzhledem k tomu, že uděláte radost známým tak i sami sobě. Pomalu a jistě začínají nákupní horečky tak proč nezískat utracené peníze zpět a ještě si přivydělat.

Plná peněženka 8 000

Společnost „PP“ je jedničkou na českém trhu v proplácení „cash-backu“ – vrácení peněz z vašeho nákupu. Ať už nakupujete módu, elektroniku, chystáte se cestovat, hledáte ubytování nebo třeba při výběru nového nábytku dostanete chuť na dobré jídlo tak vaše registrace zde nesmí chybět. K dispozici máte na výběr s celkově 341 e-shopů. Pokud nemáte zájem o partnerský program nevadí, určitě každého z vás potěší návratnost z vašeho nákupu.

Jak nato ?

Stačí doporučit nového člena, za kterého vám vyplatí 400 Kč (doporučených max 20) + získáte 50 Kč za registraci a 10 Kč za aktivaci „lištičky“. Každý nový člen dostane dárek 50 Kč zdarma.

Co musí nový člen splnit abych dostal za něj odměnu?

Odměnu 400 Kč vám zaregistrují ihned po prvním nákupu kamaráda a k výplatě bude odměna schválena, jakmile kamarád získá na potvrzených odměnách z nákupů minimálně 50 Kč

[Hlasy: 3 Průměr: 5]

Krok č. 2: začněte dojíždět do coworkingu

O výhodách coworkingu neboli sdílené kanceláře jsme již psali v článku Coworking jako řešení snížené efektivity při práci na doma. Práce z domova má sice nepopiratelné výhody, mez něž patří fakt, že se nemusíte trmácet do práce a také to, že pracovní dobu si určujete podle sebe. A samozřejmě sem patří také to, že v pracujeme ve svém soukromí. Ale právě poslední zmíněný bod však má v sobě i nebezpečí nižších zisků, a to kvůli snížení pracovního výkonu, k němuž po čase dojde. A způsobem, jak tomu předejít, je coworking.

[Hlasy: 2 Průměr: 5]

Všechny nabídky práce z domova na jednom místě!

Před časem jsme pro vás spustili kategorii Práce z domu – inzeráty, kde najdete nabídky práce a zároveň můžete přidat vlastní příspěvěk. Shodou okolností jsme navázali spolupráci s pracovním portálem jooble, který agreguje inzeráty z celého internetu. Tyto nabídky nyní najdete i na našem webu ve zmíněné sekci, tudíž budete mít vše na jednom místě!

Dejte si pozor na nesolidní nabídky!

Služba jooble je sice skvělá v tom, že zobrazuje více nabídek z různých zdrojů na jednom místě, ale paradoxně právě proto mezi ně může „proklouznout“ neférová nabídka. Ta se povětšinou pozná tak, že po vás chtějí peníze předem. Doporučujeme si nejdříve o dané práci / společnosti zjistit informace alespoň prostřednictvím vyhledávačů.

Nejrozšířenější podvodné nabídky u nás jsou:

[Hlasy: 3 Průměr: 2.7]