Pořiďte si plnohodnotný e-shop pro přeposílání objednávek zdarma!

Pořiďte si plnohodnotný e-shop pro přeposílání objednávek zdarma

Dovolte, abychom vám představili další fungující způsob výdělku z domova. Je jím služba AffiloShop, která vám umožní zcela zdarma vytvořit plnohodnotný, moderní a uživatelsky přívětivý internetový obchod, přičemž ten bude postaven na affiliate marketingu. To znamená, že objednávky, které přes váš e-shop vzniknou, vyřídí mateřský e-shop a vy z toho budete mít provizi (aktuálně od 7 – 23 % z hodnoty objednávky).

Žádné nucené obraty, vše bez závazků, nebudete tak muset řešit sklad, nákup zboží ani cokoli jiného jako klasický obchod a budete se moci soustředit jen a pouze na propagaci.

Pořídit Affiloshop zdarma »

Tato forma spolupráce je výhodná pro obě strany – obchodníka i vás jako toho, přes koho obchod proběhl. Vy získáte vyladěný e-shop a obchodník vám zaplatí pouze za zrealizované nákupy. Vše je samozřejmě bez jakýchkoli nucených obratů atd. Je jen na vás, jak s obchodem naložíte!

Přeposílání objednávek je totiž mnohem snažší než provozování klasického obchodu! Vaši jedinou prací tudíž bude propagace vašeho obchodu. Můžete ho doporučovat vašim známým na Facebooku, ale i spustit plnohodnotnou kampaň.

Vlastně zaplatíte jen doménu za cca 150 Kč. Doména je adresa vašeho obchodu, která bude patřit jen vám. Adresou je např. Alza.cz, MALL.cz atd. Zní vám to zajímavě? Čtěte dál.

Česko je e-shopová velmoc. Ovšem provozování e-shopu je spojeno se značnými náklady i administrativou a navíc není vůbec jisté, zda pak váš obchod bude úspěšný. Řešením je tedy Affiloshop. Ten vám jednak zdarma vytvoří plnohodnotný obchod a jednak bude objednávky přeposílat do mateřského e-shopu. Vy tak nebudete muset nic řešit a pouze zinkasujete provizi.

Affiloshopy jsou aktuálně zaměřeny na módní segment, jenž jde neuvěřitelně nahoru a zároveň nabízí velké provize. Web si samozřejmě můžete naklikat podle sebe, vybrat mateřský e-shop a k tomu dostanete vyladěnou šablonu a technické řešení, vše uzpůsobené k tomu, aby byl počet objednávek co nejvyšší.

Aktuální seznam e-shopů, jejichž zboží můžete prodávat (klik):

Affiloshop – seznam zapojených e-shopů | říjen 2016

Pro koho je Affiloshop vhodný?

Zvažovali jste někdy myšlenku toho, mít vlastní e-shop? Nemusíte vkročit do neznámá a investovat desítky tisíc korun, aniž byste měli jistotu, že se váš obchod „chytne“. Začněte raději u Affiloshopu, který je zcela zdarma a pomůže vám osahat si oblast e-commerce.

Propagace je zcela na vás. A vzhledem k tomu, že získáte profesionální šablonu funkčního e-shopu, který však může být podobný ostatním, je zakázán kvůli případným duplicitám přístup vyhledávačům. SEO služby vám tudíž příliš nepomohou a budete muset získat zákazníky jinak.

Jak získat zákazníky? Skvěle funguje Facebook marketing nebo reklamy ve vyhledávání. Přečtěte si článek Recenze: Vyzkoušejte si přeposílání objednávek s AFFILOshopem od zkušené e-shopařky. Pokud budete chtít poradit s marketingem, stačí nás kontaktovat.

Výhody a nevýhody vašeho Affiloshopu

Zmínili jsme hlavní přednosti systému, ale než se pustíte do tohoto způsobu výdělku, je vhodné znát i případná negativa.

Výhody Affiloshopu

  • Žádní vstupní investice – dostanete profesionální e-shop a za zřízení nic nezpatíte! Jedinou investici je doména neboli adresa e-shopu.
  • Dostanete peníze ze všech objednávek ve vašem e-shopu – výhodou je, že nepřeposíláte zákazníky jinam, ale naopak ti udělají objednávku ve vašem obchodě. A to, jak budete e-shop propagovat, je čistě na vás.
  • Vysoké provize – v affiliate marketingu se provize běžně pohybují pod 10 %. Tady je to až do 23 %.

Nevýhody Affiloshopu

  • Pouze módní segment – projekt funguje cca rok a zatím začlenil pouze módní e-shopy a do budoucna nejsou zprávy o tom, že by v tom měla být změna. To ale může být paradoxně i výhodou, protože se provozovatelé snaží pokrýt celou nabídku (kabelky, oblečení, doplňky...).
  • Jste odkázáni na příslušný mateřský e-shop – jehož nabídku budete propagovat. V případě, že se rozhodne ukončit činnost, budete se muset zaměřit na jiný. Je otázkou, zda provozovatelé mají nějak ošetřeno to, že mateřský e-shop, pokud chce ukončit spolupráci, musí tak učinit s párměsíčním předstihem.
  • Delší doba připsání provize – jelikož se musí počkat, až zákazníci zaplatí a zda zboží nevrátí do 14denní zákonné lhůty, trvá připsání provize tuto dobu.

Vlastní e-shop zcela zdarma

Prvním krokem je registrace do systému Affilo. Následně doporučujeme prostudovat skvěle zpracovanou a podrobnou Affiloshop příručku, kde najdete všechny informace potřebné k tomu, abyste spustili úspěšný obchod. Dále je tu aktivní skupina AFFILO na Facebooku. Pořídit Affiloshop zdarma »

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *